Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz anya lennél, nem nevelsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz anya lennél, nem nevelsz. Ne aggódj, nem fürdök nálad. Nem vagy őszinte mit csináltál 1 órán keresztül? Miért vagy flegma, miért nem beszélsz normálisan. Ezt kb 10 percen belül kaptam. Szeret az ilyen?

Figyelt kérdés

Szerinte semmi tekintél,em gyerekek előtt, nem nevelek stb.

Nem fizet a rezsibe, mert nem kérek, ezért azt feltételezi rólam nekem fáj az, ha nálam tusol.

Ha 1 orán át mostam teregettem meg semmi egyéb, azt hiszi valamit titkolok mert ezek a dolgok 5 perc. És akkor szerinte hazudok.

Mindezek után és alatt is megbántva érzem magam, illetve ezek rosszul esnek. Elcsuklik a hangom, kedvtelen leszek, vagy flegma.

De mindig azt várja el, hogy 1 perc múlva én már vigyorogva mosolyogva beszélgessek ilyenek után. Ha elmerném mondani hogy rosszul esnek a fentiek, abbol veszekedés lenne, igy ezt nem teszem. Azaz nem tudom magam megvédeni, de őszintén szólva már nem is akarom. Gondoljon, amit akar.

Arról akar biztosítani ilyenek után hogy de ő minden ellenére szeret.

Ehhez megint kötelező jópofát vágnom és enisszeretlektéged-eznem kedves hanggal.

A kérdés nem az hogy szakitsak e.

Hanem őszintén: Egy ilyen ember az szereti a másikat, csak kritikus? Szól bármi is mellette?

Egyetlen érv van mellette?



2022. máj. 5. 21:45
 1/10 A kérdező kommentje:
*semmi tekintélyem
2022. máj. 5. 21:47
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj.

Apám is ilyen, mondanom sem kell, hogy közelről sem voltunk egy boldog család.

2022. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem és semmi nem szól mellette, de te tudod.
2022. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En is azt tanácsolnám, hogy szakíts vele. Egy igazi élősködő az ilyen.
2022. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? Mióta érdekel téged, hogy van-e érv mellette. Eddig se volt, mégse zavart.
2022. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden csak nem kapcsolat, akkor sem lesz az ha fejre állsz…

Ui;. Ettől tényleg csak jobbak vannak!

2022. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen ember, már ha az,nem szeret téged,mert gyerekes és egy önző majom.Nem kell menekülni,ott kell hagyni a p..... vagy el kell zavarni.Ne félj és állj ki magadért.
2022. máj. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy menekülj, vagy legalább tegyél olyan szivességet hogy ne legyen vele közös gyereked. Gyerekként a legrosszabb átélni a szülők ilyesmi viszáját, ráadásul ezek későbbiekben durvábbak lesznek.
2022. máj. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem téged szeret az ilyen ember, hanem hogy ott van neki _valaki_. Nem a te lényed a fontos. Ha ez esetleg nem lenne egyértelmű.
2022. máj. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus bántalmazó. Felsorolja az összes vélt és valós hibád, majd kegyesen közli, hogy ő ennek ellenére szeret. Magyarán, légy hálás, hogy van neked, másnak úgyse kellenél.

Az ember eljut arra a szintre egy idő után, hogy a puszta létezésért is elnézést kér, és még mélyebbre süllyed a bántalmazásban.


Nincs mellette érv, csak ellene.

2022. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!