Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak teljesen elment az esze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak teljesen elment az esze?

Figyelt kérdés

tegnap elkezdett féltékenykedni, hogy köztem és a 16 évvel idősebb főnököm közt biztos van valami, mert a FB-on volt egy bejegyzés ahol munka közben le vagyok fényképezve, főnök meg odaírta, hogy "ügyike vagy Beácska ;)"

És ezzel az a gondja, hogy bezzeg rólunk nincs kint semmi FB-on se még egy közös kép se. Mondjuk ez igaz, mert én FBra csak munkával kapcsolatos dolgokat rakok ki vagy csak az ilyen megosztásokat, megjelöléseket engedek a falamon.


Meg aztán még azért is kaptam, mert múltkor a sikeres projektem miatt együtt vacsoráztunk a főnökkel, meghívott. És biztos van köztünk valami mert fizette laptopom javítatását is nemcsak az éttermet és haza a taxit.



2022. máj. 10. 15:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
És tényleg nincs közöttetek semmi? Most már én is megkérdezem.
2022. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenykedés nem oké, de azért a leírt sztorik elég gázok tényleg. Nem azért mert lenne köztetek bármi, hanem mert annyira anti-profi hogy én a helyedben inkább szégyellném... :D
2022. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%

Ez tényleg tul személyes egy főnöktől. Mondhatni gusztustalan is.

Merőben más ha munkaoldal a profilod tényleg.

Dehogy egy főnök idáig leereszkedjen hogy nyal a dolgozóinak pláne név szerint is ezzel szemelyesebb kapcsolatpt tukrozve, az is csak egy prolifőnökre utal.

A párod sem lehet IQ bajnok hogy ebbe meg egyből viszonyt néz bele.

De akkor összegezve:

Van egy proli főnököd,akinek te meg örülsz a kommentjének naivan, meg egy IQ nulla pasid.


Boldogok a lelki szegenyek

2022. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A főnök meg akar dönteni beácska. De ez rajtad múlik, ezr tudnia kell a barátodnak is. De azért ne legyél már naív istenem.
2022. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
*személyesebb kapcsolatot tükrözve
2022. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Mik ezek a munkamániás nő szemszöges kamuk, nem volt elég az előző 3 csak a mai napon? :D
2022. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
37%
Ha több pénze van a főninek sztem menj bele a szexbe.
2022. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Amit engedsz a főnöködnek az tiszteletlen a pároddal szemben.
2022. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Igaza van a pasinak.

Miért nyert volna a projektet?

2022. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk egy Ügyes vagy Bea izlésesebb lett volna minden szempontból.
2022. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!