Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szoktatok csinálni szex után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni szex után?

Figyelt kérdés
Inkább reggel vagy este szexeltek?
2022. máj. 10. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakorizni szoktam, ő meg cigizni
2022. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Cigi vagy alvás vagy net, póker stb

Attól függ mikor csináljuk

2022. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Kielégítem magam ha elmaradt, utána általában alvás. Ha reggel van szex (ami elég ritka) akkor vagy egy kis visszaalvás, vagy mosakodás és készülődés, mert késésben szoktunk lenni.
2022. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Reggel este van szex altalában.

Utána mosakodás, és folytatjuk az addig abbamaradt beszélgetést/vitát, vagy készületeket alváshoz/ vagy elinduláshoz melóba, megy tovabb az élet.


De legutóbb már azon veszekedtunk szex után higy en őt kikuldtem hogy mossa meg a f.rkát. és nem érti az istennek sem, hogy fertozesek elkerulése miatt meg alapveto higiénia nálam, mert ő abban a hitben van hogy ha en nem járok félre csak vele vagyok, a szex, es az orgazmus adta bővebb női váladékozás, es a sperma az mind természetes és a szervezet erre feo van készülve, nem kell betegesen furdeni meg huvelyöblítőzni allandoan mint amit en csinálok, pláne az orvos is alátámasztotta neki hogy en kerüljem inkább a sok kemikáliát, es kilyukadtunk oda hogy megcsalással vádol.

"Szuper egy kellemes" esténk volt szex után. Es lassan titokban kell hüvelyöblítenem es nem kuldhetem ki mosakodni, orál után meg már a saját nyálamban bízom, hogy letisztítottam a f.rkát, mert ő nem fogja.


Nalunk ez megy újabban. Siralomház.😭

2022. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyzok.
2022. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Először összebújunk. Aztán a párom zuhanyzik, én meg szórakoztatom közben vagy lecserélem az ágyneműt.
2022. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Pisilek, utána meg megmossuk az intim részeinket. Muszáj, évekig fertőzéseket kaptunk, ha nem csináltuk azonnal. Azóta szerencsére nem. Hiába illúzióromboló, aki fogékony ezekre, annak muszáj ezt tenni.
2022. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Összebújva elalszunk, ill. kimegyünk reggelizni.
2022. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Elköszönés után mindenki hazamegy a családjához.
2022. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Terhességi tesztet.
2022. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!