Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az én hibám volt vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az én hibám volt vagy nem lehet neki megbocsájtanom?

Figyelt kérdés

Nos először is sokan azt mondják majd hogy hülyék voltunk ugyanis nyitott kapcsolatban voltunk a párommal. (Én 20, ő 28). Neki is tetszett ez az egész és izgalmas volt számára ahogy nekem is, viszont sajnos rossz irányba ment az egész. Nyár végéig akartunk ilyen kapcsolatot, utána megakarta volna kérni a kezem és össze költözni. Én nem voltam szerelmes de egy nagyon erős köteléket éreztem és ez a mai napig így van. Szóval a lényeg, hogy elmentünk bulizni és direkt megkérdeztem tőle, hogy most mehet-e bármi vagy ha ketten vagyunk akkor inkább hagyjuk? Azt mondta mehet bármi de akkor ő is. Mondtam jó. Fél órával később láttam hogy egy fiatal csajszival egymásra tekeredve táncolnak és esküszöm, hogy egyáltalán nem zavart, sőt...

Na én meg ezek után az egyik régebbi ismerősömmel táncoltam és hát mi csókolóztunk is. Ezt amikor a párom meglátta akkor nagy verekedés lett és jöttek a kidobók, haza kellett mennünk. Ő pedig csak kiabált végig az úton hogy egy utolsó ku***va vagyok és hogy képzeltem ezt. Erre kaptam tőle egy nagy pofont a villamos megállóban, ezután pedig fojtogatni kezdett amitől nagyon megijedtem mert soha nem láttam ilyennek. Megakartam ütni de nem tettem meg. Haza fele hívtam Anyukám aki bátyámnak tovább mondta és hívott telefonon, hogyha a srác nem tűnik el a lakásból akkor agyon veri, van 30 perce elmenni. A párom sírt hogy velem tervezett mindent és reméli megérte nekem amit tettem stb. Haza ment, azóta beszéltünk de szerintem aki ahhoz folyamodik hogy egy nőt megüssön az férfiatlan dolog és megfogja máskor is tenni. Tényleg vele terveztem mindent és ha mégis megbocsájtanám akkor végig bennem lenne ez a dolog... Vélemények?



2022. máj. 11. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson hozzámenni. Sőt, a kapcsolatot folytatni se.
2022. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Az agresszió soha, semmilyen helyzetben nem elfogadható.

A nyitott kapcsolat meg hülyeség. Várd ki azt a társat, akivel csak egymást akarjátok.

2022. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Könyörgöm nehogy megbocsájts neki. Nem tudom mi volt ennek a nagy kirohanásnak az oka (alkohol vagy más szerek hatása alatt volt pl.), de ez SEMMI ESETRE SEM ELFOGADHATÓ!!!!!


Felejtsd el, menj el tőle jó messzire, és ha elkezd zaklatni, vond be a rendőrséget.

2022. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A sok alkohol hozta ki belőle. Elvileg soha nem ütött meg nőt.
2022. máj. 11. 13:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Megpofozott és fojtogatott.

Hagyd ott. Életveszélyes.

De nem is értem, hisz nyitott kapcsolatban voltatok, és te direkt rákérdeztél, hogy most lehet-e csinálni. És ő is csinálta, csak éppen a csókig még nem jutott el.


A nyitott kapcsolat egyébként inkább 40-50 év felettiekre jellemző, akik felnevelték már a gyerekeiket, nem akarnák külön újrakezdeni, de egymásból már elegük van és változatosságra vágynak. El se tudom képzelni, hogy egy vállaltan nyitott kapcsolat után egy hagyományos monogám kapcsolat működhessen a felek között.

2022. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

4-re:

AZ alkohol oldja a gátlásokat. Vagyis a lelke mélyén ő józanon is ilyen akarna lenni, csak a felettes én (kb.: a jólneveltség) megtiltja ezt neki.

2022. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezek tipikus kifogások. Alkohol, stressz, munkahelyi gondok. Te idegesítetted fel, stb.

Én azt mondom, hogy bocsáss meg neki, tedd le a lelki terhedet, de a kapcsatot semmiképp se folytasd vele. (A megbocsátás nem egyenlő a kapcsolat folytatásával.)

Egész pontosan mit terveztetek ti együtt, ha azt se tudjátok eldönteni, hogy együtt vagytok-e. Mert a nyitott kapcsolat kb.erről szól, hogy együtt is vagytok meg nem is. Ugye nem gondolod, hogy azért, mert aláírtok egy papírt, majd szeretni, tisztelni, becsülni fogjátok egymást?

2022. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Normális embereknél előbb van az összeköltözés aztán az eljegyzés. Ha meg nem szereted, akkor meg minek egyáltalán ez a kapcsolatosdi? Elég furcsa egy sztori, főleg ha eddig is nyitott kapcsolatban voltatok.

A srác kuka, lényegtelen mivel próbálkozik. Aztán keress egy normális srácot.

2022. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Még csak nem is szereted, nehogy vissza menj már hozzá!!
2022. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki megüti a párját (nemtől függetlenül) azt azonnal ott kell hagyni. Erre nincs mentség.
2022. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!