Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bízzak meg a barátomban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg a barátomban?

Figyelt kérdés
A párom füllentett már kapcsolatunk alatt, erre utólag jöttem rá. Négy hete volt egy nagy veszekedésünk, mert csúnyán megbántott. Akkor fogtam a cuccaim és elhoztam a lakásából. Másfél- két hétig nem beszéltünk, de nagyon szeretjük egymást ezért megbeszéltünk egy találkozót. Kértem, hogy nyissunk tiszta lappal és mondjunk el mindent egymásnak őszintén az elmúlt időszakról is. A barátom azt mondta, hogy nem beszélt senkivel de a napokban kiderült, hogy csinált egy új fiókot és bejelölt lányokat, köztük egy exét is. Ezek után nem tudom elhinni hogy tényleg nem beszélt mással. Nekem nagyon fájt, hogy letagadta hiszen rákérdeztem. Ezek után az is kibukott, hogy engem állított be hibásnak, mert félt hogy a szülei, barátai csalódnak benne, ezért a szülei kb megutáltak. Azóta ha velem találkozik letagad és azt mondja, hogy valaki mással van. Nagyon fáj mert kértem hogy kezdjünk őszintén tiszta lappal de mégsem ment pedig már elhittem, hogy tovább tudunk ezen lépni. Hogy folytassuk a kapcsolatot ha ezeket sem mondta el?

2022. máj. 16. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Az egész attól függ, hogy mit érzel iránta:


Ha szerelmes vagy belé, és nem tudsz tőle elszakadni, akkor majd megtalálod azokat a kifogásokat, hogy miért bízhatsz meg benne továbbra is - elnézve az írásodat ez fog következni.


Ha azonban egy nőből a férfi kiölte a bizalmat, az magával viszi az érzéseket is. Akkor nincs tovább, a kapcsolat véget ért.

2022. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretem nagyon de már nem akarok kifogásokat keresni. Csak a miértjét keresem hogy miért nem lehetett elmondani ezeket.
2022. máj. 16. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A miért nem számít, nem változtat a tényen, hogy neki te nem vagy fontos.
2022. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem egy felnőtt kapcsolat, maximum kamaszok vagytok.

Nincs ilyen, hogy valakitől nem tudsz elszakadni. Ezt magadnak találod ki. Nem tudsz, mert nem akarsz, mert neked jó ez az állandó stressz, a pillangó a gyomorban, hogy törnöd kell magad a kapcsolatert.

2022. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 25 éves vagyok a párom 27 lesz nagyjából egy hónap múlva.
2022. máj. 16. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor úgy mondom, hogy a kapcsolt érettséget tekintve nem felnőtt.
2022. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy már más, köszönöm a válaszod. Cserében viszont nem 2 napos kapcsolatról van szó, talán ezért is próbálok utolsó utáni erőfeszítést megtenni. De valószínű hiába és nem is jó dolog.
2022. máj. 16. 11:52
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
A bizalom kényes dolog. Ha leejtesz egy tányért, és az eltörik, hiába kérsz tőle bocsánatot, abból már tányér a büdös életben nem lesz. A párod összetörte a bizalmadat. Megbocsáthatsz, de elfelejteni sohasem fogod tudni.
2022. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos én is ezt érzem.
2022. máj. 19. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!