Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen igazi nőcsábász volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen igazi nőcsábász volt a párom. Eddig nem zavart, amióta együtt vagyunk (2 éve) nem volt okom féltékenynek lenni rá. De most nagyon zavar, ahogy beszélünk erről, vagy látom, hogy megnézi a pincérnőt, ilyesmik. Normális, hogy így érzem?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a kényszeres birtoklás
2022. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Ezért butaság elmondani a jelen párunknak az előéletünket. Teljesen felesleges ezt elmondani, ide vezethet amit te jelenleg érzel. Benned maradt tudat alatt hogy nőcsábász, megbízhatatlan. Sosem értettem mi értelme az elmúlt kapcsolatokról beszélni bármikor is?
2022. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy, hogy birtokolni akarom. Én sem értem, mi történik de szomorú meg sértett vagyok. Például hogy Facebookon is folyton flörtölt, és azok még mindig ott vannak.
2022. máj. 16. 13:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

2 év után kezd megszűnni nálad a rózsaszín köd, ezért már olyan dolgokat is észreveszel amit eddig nem. Ha nagy nőcsábász volt a párod, az valószínű hogy most is a személyiségének a része, csak te a szerelemtől eddig nem figyeltél fel olyan dolgokra, amik eddig is megvoltak.

Ahogy egyre múlik az idő mindig egy kicsivel több dologra leszel figyelmes, ami eddig nem tűnt fel. És az is igaz, hogy idővel mindenki változik valamilyen módon. Lehet hogy eddig a párod is olyan szerelmes volt, hogy rajtad kívül nem látott mást, most meg megnéz más nőket is. Azt neked kell eldöntened, hogy ez a változás téged mennyire zavar, esetleg szóvá teszed e. A mondás úgy tartja, hogy hűséget fogadott nem vakságot...

2022. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

Ha zavar hogy a pincérnőre néz vagy a Facebookon fenn vannak azok akikkel flörtölt akkor de igen, birtokolni akarod, és magadban nem bízol.


Különben a kettes jól írta , soha nem meselunk a parunknak ilyesmiről. Soha soha. Vannak barátok ők tudják bennük meg lehet bízni de párkapcsolat az más.

2022. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget utolsó 🤣 most gondolom mindjárt jön a duma, hogy a monogam párkapcsolat is az önzés és a birtoklas egyik formája 🤣
2022. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

6: nem. Nem azért vagyok együtt a párommal mert O azt akarja, hanem azért mert én vele akarok lenni. A kettő nem ugyanaz.

Ha a párom mással akar lenni az vacak, de engedem, mehet.

Ha zavar hogy másra néz akkor megkeresem magamban miért zavar miért nem bízom benne illetve magamban, hogy én elég jó vagyok.


Azért mert valaki nem féltékeny és magabiztos nem azt jelenti hogy nem monogám.

2022. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
megváltozott a viselkedése, ami ezt kiváltotta nálad?
2022. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit megváltozott. Ritkán találkozunk, és régen olyankor mindig akár hajnalig beszélgettünk meg együtt voltunk. Most éjfél előtt már aludni akart. Alvás közben elhúzódott. De szavakban ugyanolyan, mint eddig, foglalkozik velem, figyelmes. De mégis, mintha valami felületesebb lett volna vagy nem tudom. És azt sem tudom, mitől van ez a rossz érzésem.
2022. máj. 16. 14:54
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

7-es

Baromi nagy eltérés vagy a sima normális megnézés es a tiszteletlen nyalcsorgatas között. Előbbi normális utóbbi annyira nem es ott nem az önbizalommal van probléma.

2022. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!