Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugságokra kenyszerített....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugságokra kenyszerített. Ezáltal hazugságokra kellett építsek. Mit csináljak, ha már meg komolyodik a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Pl nem egy exem haveri szinten maradt nekem, vagy lelkitárs. Es olyan 10 évvel ezelott jartam csak velük. Vagy pl.olyan haverom is van aki 5 éve nekem udvarolt de nem jottem vele ossze de barátok maradtunk. Vagy akit tarskereson ismertem meg nem lett koztunk ugyan semmi de kedves ismerős maradt.


A barátomnak mikor összejöttünk lazán meséltem roluk, be is mutattam őket neki, mivel semmifele takargatnivalom nincs, és nem tudtam, hogy betegesen féltekeny.. ami azota kiderült.


Megesett hogy megcsalasokkal gyanusitgat alaptalanul es artikulátlanul ordit es támad ezekkel az emberekkel hogy ezzel is azzal is mindegyikkel is biztos lefekudtem, laza erkolcsű nő lehetek, es lehet most is mászkálgatok hol ehhez a pasihoz hol ahhoz. Es a kapcsolatunk ahogy haladt előre odáig jutottunk, hogy szinte minden férfi ismerősöm haverom(10+ éves baráti kapcsolatokat is) számoljak fel, tiltsak töröljek stb, mert szerinte nincs nő es férfi között barátság es ő nem is tart fent nőkkel kapcsolatokat nem is beszelget (max kollegák vagy haverja nője stb azokkal.is csak ha muszaj)

Igy a nagy veszekedesekben le is kellett tagadnom egynémelyikről hogy exem, felelemből azt mondtam senkivel nem voltam 10 évvel ezelott sem, hanem baratnőm exe meg stb.

Az exeket ismeri. Csak azert nem talalkoznak mert veletlen pont egyik kulfoldon van másik máshol stb közösségin nincsenek fent.

Az exeknek mondtam ha barmikor beszelnenek a barátommal, ne aruljanak el (De amilyen aljas az egyik, be is kavarhatna ha akarna.)


Nem csak félelemből ferdítettem, hanem azt hittem ugysem tart sokáig a kapcsolatunk.

Csak épp időközben ahogy a kapcsolatunk fejlődik, barátom is visszavett a féltekenységi jeleneteiből, kezd minden kiegyensúlyott lenni és kerékvágásban, sokat változott, nem vádolgat már alaptalanul stb, törekszik arra, hogy nekem elhető legyen a kapcsolat, figyelmes es visszafogja magát stb, kezd komolyabb lenni az egesz es néha már házasságot is emleget:( azaz a gondolataiban ugy megjelenik ez is :(


Őszinteség kizárt, "meg is ölne".



2022. máj. 19. 17:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatodat olvasd el még egyszer és meg is van a válasz.

Aki artikulálatlanul ordít, az nem tanulta meg a konfliktuskezelést és nem más, mint egy agresszív, primitív ösztönlény.

Akkor raktam volna ki őt az ajtó elé a cuccaival együtt, amikor először ordibált volna velem. Nem még egy ilyennel házasodni.

2022. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2022. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy legvarban elsz, allando felelemben, hogy mikor buksz le. Mindezt a parkapcsolatodban megelve. Sok keserueseged lesz meg ebbol a kapcsolatbol, mar az elejen elbsztatok mind a ketten. Ennel kevesebbert is lattam mar szakitast, ne tervezz orok eletre vele, eselytelen.
2022. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Aki artikulálatlanul ordít, az nem tanulta meg a konfliktuskezelést és nem más, mint egy agresszív, primitív ösztönlény."


Csak ez majdnem 1 éve volt utoljára.

Rengeteget fejlődött eddig a kapcsolatban, nagyon törekszik arra, hogy nekem élhető legyen.

A kapcsolatunk amilyen volt az már messze van. Egy teljesen más ember. Minden téren nagyin bizonyitaninakar nekem, nagyon figyel rám.

De a hazugságok kiderulése az birítana mindent

Ezen nem is aggodtam, mert nem terveztem vele. Es akkor es ott egy terrorizálo veszekedést lehetett vele lezárni.

De már meg komolyítaná még jobban a kapcsolatot. És meg is felelne mai szemmel komolyra már.

De házasság azért ijesztő rendesen vele így..

2022. máj. 19. 18:18
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem volt jó ötlet hazudni, nyilván vannak azok a típusú emberek, akik szerint nincs barátság fiú-lany között, egyébként szerintem sem. Az egyik fél szinte mindig többet érez, ritka amikor nem, és az ugye már akárhogy is nézem nem lesz többet barátság.


Viszont, a viselkedése nem normális.

Tegyük fel, ha később lesz valami probléma, ami neki nem tetszik, akkor is ezt fogja csinálni?

Vagy netán megüt, ha nem értesz a szóból? Nem csinálod, amit mond? Csak rabolod a saját idődet.

2022. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Kuka ez a pasi.
2022. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Muszájbol kellett hazudnom. Jobb ötlet nem volt, mert helyben megölt volna, olyan szinten elborult. Az egyiknek még be is szolt. Mert mondtam hogy hivjuk fel hidd mar el hogy semmi közünj egymashoz beszeljunk vele nyugodtan semmi titkolnivalo nincs, hát előtte is velem ordított.


Vagy maradjak annál, hogy hiába bizonyit lassan 1 éve hogy normális, hiábavaló minden, hiába változik, hiába amiket tesz értem, hagyjam majd el?

2022. máj. 19. 18:46
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Onts tiszta vizet a poharba. Meselj el neki mindent. Akar mutasd meg neki ezt a kiirt kerdest. A reakcioja el fogja arulni, hogy erdemes-e huzni vele az idodet, vagy nem. Ha ledobalja a civilizalt viselkedest jelkepzo oltonyt magarol es elindul a bunkos botjaert, akkor megis konnyunek talaltatott. Ha tudja felnott emberkent kezelni a szituaciot, akkor mondhatod, hogy megvaltozott annyira, hogy tartosra is kellene. De nyilvan nem ez fog tortenni, te is tudod, hogy le fog hullani az alca. Ezert felsz tole. Ideje lenne az alomvilagot szinkronba hozni a valos vilaggal, mert a durva elcsuszasokbol komoly trauma lesz.
2022. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem zavar hogy ezzel nem ő lenne tesztelve, hanem az en szavahihetőségem alá ásva?
2022. máj. 19. 19:08
 10/24 A kérdező kommentje:

Aztán szinte természetes is lenne még átlag emberek közt is hogy hazugságok után mit gondolnak róla. Legkevesebb hogy elhagyják.

Nem rola hullana le álarc hogy tud e ujabb konfliktusokat kezelni, hanem támadási felületet adnék magam ellen.

2022. máj. 19. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!