Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom a szex témát?

Figyelt kérdés

Második kapcsolatom, nemrég jöttünk össze, előtte csak az exemmel feküdtem le.

A jelenlegi páromnál az előjáték abból áll, hogy fél perc smár után elkezd ujjazni, aztán pár perc múlva beteszi, és rá is kapcsol ezerrel. Szex közben szinte végig azt nézi, ahogy a farka ki-be mozog, szerintem a leghosszabb szemkontaktusunk 1,5 másodperces volt. Ha én nem megyek el, akkor utána segít benne, de mindig külön kérni kell rá, szíve szerint aludna. Nekem ez nagyon furcsa. Mivel ő a második férfi az életemben, így nincs valami sok összehasonlítási alapom, de nála nincs meg az a romantikus, szeretetteljes légkör, konkrétan úgy definiálnám a 'dugás' szót, ha le kéne írni, ahogy ő csinálja. Ez általános dolog vagy túlreagálom? 22/L



2022. máj. 21. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
A folyamatos romantikát felejtsük már el. Az viszont problémás, ha néha sem hozza össze.
2022. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én kívánom, hogy tapasztald meg az igazi szexuálitást, mert eddig Téged, már elnézést de, csak basztak.
2022. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb ilyen, de azért ki lehet fogni ügyesebbeket is.
2022. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Na kezdjük ott, hogy ha valamit nem élvezel, akkor az nincs úgy rendben. Igen, sajnos általános, hogy a nők nem élvezik a szexet. Nem kell 100 pasival lefeküdni ahhoz, hogy kimondhassuk, eléggé nulla a párod szexuális kultúraja. Egyszerűen ki kell nyitni a szádat, és beszélni vele, hogy miben vagy hiányérzeted, mit kellene másképpen, stb. Ha van egy kis fogékonysága, benne lesz, és változik a helyzet. Meg kell próbálni dolgozni rajta, és kommunikálni. Sok pasi meg se hallja, vagy csak pár alkalom elejéig változtat, hiszen neki így is jó, és úgyis talál nőt, aki megalkuvó. Na ezt nem szabad, ami nem megy, azt fel kell ismerni, és elengednim
2022. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Mondd el, hogy neked hogy lenne jó, esetleg mutasd meg. Ne azt sorold, hogy mit csinál rosszul, mert azzal lelombozod, úgy fogja érezni, hogy mindent rosszul csinál. Ezért kell úgy kommunikálni, hogy mi jó, mire vágysz inkább.

Ha ezek után nem változtat, nem javul semmi, akkor van gáz.


A jó szex lehet sokféle, de tény, hogy nem mindenkivel illünk össze, és mindenki mást szeret. Lehet, hogy az ő exe erre gerjedt, és azért csinálja így veled is, mert azt hiszi, hogy neked is ez izgató.

2022. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Te tudod mit szeretnél a hátralévő életedben.

Te döntesz!

2022. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak el vagyok keseredve, mert szerintem nulla érzékiség van abban, amit csinálunk. Igazatok van, tök őszintén le kéne ülnöm vele beszélni erről, csak félek tőle, hogy ettől meg teljesítménykényszeres lesz, mert már az a tény is zavarta, hogy nem megyek el minden alkalommal, amikor szexelünk.
2022. máj. 21. 14:38
 8/13 harebell ***** válasza:
100%
Nem tudom, én azt szoktam mondani, hogy a kommunikáció nagyon fontos a szexben, de ehhez is kell egy jó alap, figyelmesség és fogékonyság. A barátod szexuális kultúrája egy nagy nulla és a jelek szerint igénye sincs többre, ha megkéred valamire se önszántából és odaadással csinálja. Például nagyon jól teszed, hogy jelzed, hogy nem mentél el, na de hogy erre valakit minden alkalommal külön meg kell kérni, az azért nincs rendben. Egy esélyt adj még a dolognak, próbáld meg vele megbeszélni, de nem lennék meglepve, ha szakítás lenne a vége, valószínűleg jobban is fogsz járni.
2022. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Én sosem hagyom, hogy berakja, ameddig nem érzem azt, hogy másra sem vágyom, csak a farkára... Ha úgy érzem, túl gyors, akkor oda rakom a kezét, ahol szeretném, ha még simogatna, stb. Meg szólok neki, hogy még nem akarom, vagy szólok, hogy mit akarok.

Tehát a szexnek mindkét fél aktív részese, semmit nem kell hagynod, amit te még nem akarsz - ha nem vagy kész, ha mást szeretnél, akkor szólni kell vagy átvenni az irányítást.

2022. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok szerencsét kívánok neked, de komolyan.

Én azt tapasztaltam, hogy akinek nem megy, annak nem megy, hiába beszélgetsz vele erről. Valójában a legtöbb férfit nem azért zavarja, hogy nincs orgazmusod, mert akkor nem élvezted, hanem azért, mert a te orgazmusod az ő egóját simogatja. Ha számítana neki, nem abból állna a szex, hogy megpróbál kitáígítani annyira, hogy reszelni tudjon benned.

2022. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!