Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Más nőket jobban kívánok már.

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet hogy több mint 5 éve vagyok kapcsolatban, hetente általában 2x, 3x vagyunk együtt de van hogy 2 hetente 2x mikor hogy van időnk találkozni.

Én dolgozok ezért max hétvégén vagyunk együtt vagy ha ki veszek szabadnapot akkor hétköznap + hétvége max 3 nap. Kevés a szex és általában csak én kezdeményezek az esetek 95%-ban. Szeret a párom nem is akárhogy, viszont elegem van hogy mindig én kezdeményezek. Előjáték is mindig van oda figyelek rá van hogy fél órán keresztül csak nyalom a punciját még a seggét is kinyalom mert szereti, a szex is jó ha úgy van kedve oda teszi magát, de ő soha nem kezdeményez. Már annyira nem is kívánom őt emiatt és a kezdeményezéstől is elmegy a kedvem, más lányok jobban érdekelnek szexuálisan vagy csak kaland vágyból,pedig szeretem és nem hagynám el mert normális lány és én voltam neki az első. De ez engem már nagyon kezd idegesíteni hogy neki elég volna havi 2 szex nekem meg a heti 2 is nagyon kevés.

Más lányokkal sokkal szívesebben csinálnám, jobban érdekel már az "új, ismeretlen". Próbáltam vele beszélni a dologról hogy jó lenne ha több szex volna meg kezdeményezőbb lenne erre jött a válasz hogy akkor menjek kurvázni stb. Megbeszélni se lehet ezt vele, pedig felnőtt emberek vagyunk és szerintem egy kapcsolatban alapdolog a szex,és az ilyen dolgokat felnőtt fejjel megkéne beszélni nem azt válaszolni a másiknak hogy menjen kurvázni. Szeretem őt de mégis más lányok jobban érdekelnek szexuálisan, megcsalni nem akarom, elhagyni se emiatt, viszont egyre erősödik bennem az hogy újra elkezdjek csajozni,mivel előtte végig ezt csináltam. Ki mit tanácsol mit csináljak? Tudom hogy jönnek majd a válaszok hogy szakítsak, de ez így 5 év után nem könnyű.

24F



2022. máj. 21. 23:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Viselkedj úgy ahogy ő. Önmegtartóztatást követel de észre fogja venni magát. Értem ezalatt, hogy ne kezdeményezz egyáltalán mostantól. Egy idő után rád fog tapadni.
2022. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És mire megyek vele? Szerinted nem próbáltam hogy mit fog rá reagálni? Aludtunk kész ennyi volt.
2022. máj. 21. 23:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mások az igenyeitek. És akkor mi van, ha te voltal neki az első? Majd lesz neki más. De ha neki elég a heti egy neked meg a heti 7 is kevés lenne, úgy semmi keresnivalotok egymás mellett. Hagyd el és mindketten keressetek olyat, akivel hasonlóak az igenyeitek. Nem kell valakivel együtt maradni azért, mert az első neked vagy te neki.


24N

2022. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Barátom, itt nem egy napról beszéltem, hanem hónapokról. Hozzászoktattad a barátnődet ahhoz, hogy mindig te kezdeményezel. Ha ki akarsz ebből hozni valamit, türelmesnek kell lenned.


1.

2022. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Persze akkor kezdeményezne ha hónapokig nem volna semmi, de az is egyszeri alkalom lenne utána ugyan úgy menne minden előlről.
2022. máj. 21. 23:47
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell a szexre hónapokat várni. Csak kezdeményezni nem kell. Nem akarlak meggyőzni, a saját tapasztalatom az, hogy amikor kicsit elegem lett a volt barátnőimből, és nem ilyen célból, de nem akartam szexelni, akkor ők hirtelen állandóan akartak. Kis egó reset ez nekik.
2022. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell jatszmazni, ez a legnagyobb hülyeség, amit tehetsz.

Beszéld meg vele, hogy így érzel, aztán dontsetek el, hogy kinek mire van igénye és dontsetek/cselekedjetek aszerint.

2022. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele megbeszélni, ekkor mondta hogy menjek akkor kurvázni. :D Nem lehet vele megbeszélni mert nem érdekli.
2022. máj. 22. 00:03
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
Ezt a kurvázós dolgot nekem biztos nem kéne kétszer mondani, főleg úgy hogy régebben sokszor megfordultam fizetősöknél. Mondjuk kérdés hogy volna-e még így értelme ennek a kapcsolatnak, szerintem nem.
2022. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom megcsalni, megalázni de már szívesen kiprobálnám így 5 év után mással is,főleg így hogy nincs rendben köztünk a szex.
2022. máj. 22. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!