Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolatban tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban tapasztaltak, az alábbi helyzetből hogy lehet helyrejönni? (Szexuális élet hiánya..)

Figyelt kérdés

Sok éve vagyunk együtt, nekem 1. komoly kapcsolat, 30 évesek vagyunk már.. Röviden, szexuális téren pár éve döglődik a kapcsolatunk..

Minden másban egyezünk és jó társak vagyunk, de egyszerűen pár éve elromlott a szenvedély, vonzalom, mindkettőnkben. Havi 1x van átlag szex.


Mielőtt jön a kérdés, igen próbáltuk megoldani, beszéltünk róla, 2x billegtünk a szakítás szélén is emiatt, egyszer én, másik alkalommal inkább ő, de végül együtt maradtunk.. Hogy még megróbáljuk, mert értékes dolgot adnánk fel, nem akartuk csak a szex miatt.. Meg ki tudja, a másikkal is idejutnánk, stb..


A gond csak az, hogy azóta, pár évvel később ugyanott vagyunk. Nekem (én vagyok a nő), sokszor hiányzik a szex.. Nem kívánom annyira a páromat, és ő sem engem, mivelhogy soha nem kezdeményez.. Viszont én szerettem volna ismét ezt helyrehozni, elkezdtem direkt jobban kezdeményezni, szóban is jeleztem, hogy szeretném, ha ezzel foglalkoznánk, bújjunk többet össze. Az utóbbi időben a szex ritkasága miatt ezt még tetézi, hogy a havi 1 alkalomnál is hamar elmegy, én emg még nem. Persze ilyenkor megoldjuk máshogy, de azért hiányzik már régóta a rendes szex..


Esküszöm már wellnessre, pihenni sem volt kedvem menni, mert már kvázi kezdem összekötni ezeket az alkalmakat, hogy na most lesz valami próbálkozás, de itthon semmi.. Búj, meg ölel film nézésnél ő is, én is, aztán alvás.. Mindig.


Na és akkor a "legjobb", hogy nem tudom teljesen elfojtani magamban ezt már, jelenleg is képbe került egy 3.fél, akit észreveszek fériként... Korábban is volt ilyen: nem tettem aktív lépéseket, csak erősen vonzódtam máshoz, észrevettem, mint férfit. Eddig ezzel sikerült nem foglalkozni, de most is van egy ilyen fél épp. Tudom, hogy nem lesz semmi, mert nem kezdek ki vele, de gyűlölöm magam, és iszonyat frusztrál ilyenkor, mint most, hogy ennyire vonzódom máshoz. Csinos vagyok és adok magamra, pár éve a párom elengedte magát mikor ez az egész kezdődött, de összeszedte ilyen téren magát utána. Viszont valahogy azóta sem jött vissza a vágy..


Nem szeretném eldobni a kapcsolatomat, sőt, lakást, gyereket tervezünk: szeretném, ha újra sikerülne jobban vonzódnunk egymáshoz, és megszűnne bennem ez a hiány.


Másnál hogy alakult a szexuális élete egy hosszú kapcsolatban? vagy alapvetően normális, hogy megteszik/vonzódsz más iránt? Helyre lehet ezt hozni?



2022. máj. 22. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lakást, gyereket erre ne tervezz. Csak mennek az évek feleslegesen.
2022. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez már jobb nem lesz úgyhogy kuka.

Tudom szarul hangzik..

2022. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"sőt, lakást, gyereket tervezünk"


Végzetes hiba.

2022. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Valami baja lehet. Biztos van oka.

Féraft, kimerült, depis, van titokban más, nem vonzódik már csak kényelemböl van veled, stb.

Előbb az okot kéne kideriteni.

2022. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon nagyon megértelek.Teljesen ugyanebben a szituban vagyok. 31 évesek vagyunk. Nemsokára kezdjük a baba projektet. És igen, szoktam vonzódni más férfiakhoz néha nagyon durván,de nem kezdek senkivek,mert a szextől eltekintve megvan a tökéletes társ.

Nagyon sűrűek a napjaink 2-3 éve.

Néha vannak időszakok amikor tudatosan próbáljuk becsempészni a szexet, aztán mindig abba marad. Én már beletörődtem és elfogadtam.

Ennyi év után (10) egyszerűen eltűnt az a kezdeti vágy.

2022. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Talán a szüleim példája lehet, hogy ott is ez volt, amit te leírtál. Imádják egymás mai napig, de az apám 10 éve szeretőt tart, amitől teljesen kikészíti az anyámat fizikailag és szellemileg is, de attól még nem tudnak egymás nélkül élni.

Szóval el tudom képzelni, hogy most nehéz lenne, de mint gyerek, aki ebben nőttem fel, és mint felnőtt, aki ezt átlátom, talán azt javasolnám, hogy húzd össze a szád és lépd meg. Hagyd ott. Előbb vagy utóbb úgy se fog valamelyikőtök parancsolni magának, hiszen emberek vagytok és vannak igényeitek. Utána pedig a gyerekeitek életét fogjátok tönkre tenni, ha egy folyton feszült, idegbeteg szülőpárost látnak otthon.

Persze, lehet nem lesztek idegesek egymásra és fantasztikus szülők lesztek, de akkor is. Önzőnek kell lenni, "akarom én ezt magamnak? Vagyok magamnak annyira elfogult, hogy leéljem az életem vele, csak mert jó embernek és apának képzelem el?".

Néha háttérbe kell szórítani másokat és a jövőről alkotott képünk és önzőn azt kell tenni, ami neked a legjobb, hiszen az életben igazán csak TE tudod, hogy mit akarsz tenni és megélni. 30 évesen meg nehogy azt mond, hogy nincs más választásod, mert van. És szerintem te félsz bevallani, hogy ezt nem akarod élni, mert már elképzelted milyen jó lesz együtt élni azzal a férfivel, milyen apa lesz és milyen biztonságosan/stabilan látod vele a jövőd és ezt csak úgy nem akarod eldobni és előről kezdeni a tervezést.

Még csak annyit tudok mondani, hogy sok kitartást és tényleg gondold át. Ha tudod old meg, de ha nem, ne erőltesd, legyél fontos magadnak ennyire.

Szorítok neked <3

(bocsánat, hogy hosszú lett)

2022. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarjátok menteni a kapcsolatot, mediátor és szexuálpszichológus. Magától semmiképp sem fog megoldódni.
2022. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

7# Pénzkidobás,agónia és időhúzás

(tapasztalat)

2022. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól még másnak segíthet, hogy neked nem jött be
2022. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem nekem szerencsére,végigasszisztáltam akaratomon kívül.

Mindegy

2022. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!