Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Videotelefon az exxel? Ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Videotelefon az exxel? Ki mit gondol, elfogadható vagy nem? Megrendülne a bizalom?

Figyelt kérdés
A barátnömröl kiderült, hogy másfél órát videotelefonált az exével. 2 héttel elötte az exe meg még mesztelen képeket kért töle, de ö nem küldött,(megláttam a chatet) de ezek után 2 héttel beszéltek másfél órát videochetbe. Nem, az elsö story, az exe miatt már voltak veszekedések köztünk, de ö minig is váltig álította, hogy lezárta és csak engem szeret. Ebben nem kételkedem, h engem szeret, de ez azért mégicsak irritáló.

2022. máj. 23. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem semmiféle ex partnerrel való kommunikáció nem fér bele. Ha velem van, ne a múltban éljen.
2022. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Bár én egyáltalán nem osztom az #1 válaszoló véleményét, szerintem nem kell száműzni valakit az életből csak mert nem vagyunk többé kapcsolatban, a leírt dolog már nekem is sok. Én néha dumálok az exemmel de a videochat nem oké szvsz...
2022. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na igen, néha néha belefér, de van egy határ ahonnan ez már nem tolerálható számomra.....Kérdés az, hogy az emberek többsége erröl hogy vélekedik...
2022. máj. 23. 14:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez nem természetes! Szakítottak, ti már együtt vagytok és meztelen képeket kér a volt pali? Hát, én barátnőd helyében tiltottam volna, nem 1,5 órát videózok vele. Biztos, hogy végleg lezárta barátnőd?
2022. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na látod ez az, én is pont ezt várnám egy ilyen helyzetben! Ha a csávó átlépi a határt akkor Ö zárjon le és törölje. Hát nem ezt tette, mindezek után videochetelt vele 1,5 órát. àllítólag adóbevallásról meg ottmaradt ruhákról beszéltek csak. Persze ezt hidd el....nem voltál ott....

Mondjuk annyi, h Hollandiában van az exe mert ö is ott élt. Találkozni nem tudnak már, na de akkor is....

2022. máj. 23. 14:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki meztelen fotót kér rólam azt gondolkozás nélkül tiltom. Mindegy hogy hol lakik, találkozunk-e, stb.

Adóbevallásról könyvelővel chatelgessenek.

2022. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
szerintem alapjáraton nem lenne ezzel semmi gond. Onnantól van gond hogy a másik srác meztelen képeket kér tőle , mert hiába a nődnek tiszták a szándékai , a másik félnek biztos nem. Nem kell ehhez semmit sem tiltani a nődnek , ha olyan hogy megcsal , ígyis úgyis megfog , nem az fogja megállítani hogy te hogy próbálod magadhoz láncolni. Az ex témával nincs gond. Én is jóba voltam az exemmel. Akkor vetettem véget a dolognak amikor három hónappal a szakítás után kiderült , hogy még mindig valamennyire szerelmes belém. Onnantól meg már jó nem jöhet.
2022. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az exe folyamatosan vissza akarja kapni.....àllandóan....
2022. máj. 23. 15:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Mikor szakítottak és ti ezután mikor jottetek össze ? Hány évesek vagytok?
2022. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2020 szeptemberében szakítottak, aztán áprilisban költözött el. Mi 21 augusztusban jöttünk össze. Ö 34, én 39 az exe meg 59!
2022. máj. 23. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!