Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként hogy élnéd meg ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy élnéd meg ha a (fiú) párod bejelentené hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
A kérdés feltételezi hogy a választ adó komoly kapcsolatban él (minimum 2 éves együttlét) illetve azt is fontos leszögezni hogy párotok nem tudott a valós szexualitásáról az előtt hogy elkezdtetek járni.

2022. máj. 24. 08:20
A kérdező szavazást indított:
Rosszul érintene, szakítanék
Rosszul érintene de nem feltétlenül ok szakításra
Hetero, biszex, mindegy csak meleg ne legyen
Örülnék neki, vonzana az új identitása
Szeretném saját megfogalmazásommal kifejezni az álláspontomat:
62 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
10%
Azonnal kirúgnám, és a gyerek közelébe nem jönne többet. Valamint elmennék tesztre, és ha bármi bajom lenne tőle, én szó szerint: nyomorékká veretném a tetvet.
2022. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:

Az igen, fő az empátia.

Az önmagában hogy biszexuális nem feltételezi azt hogy lefeküdt bárkivel is rajtad kívül vagy hogy szándékában állna egyáltalán

2022. máj. 24. 08:24
 3/59 anonim ***** válasza:
10%
2. Akkor minek hozza elő? Én sem mondom, hogy autóversenyzőnek érzem magam, ha nem akarok versenyezni.
2022. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
32%
A párom számomra a férfi eszményképet testesíti meg, a biszex hajlam ettől nagyon messze van. Szakítanék.
2022. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
47%
"Örülnék neki, vonzana az új identitása" - most komolyan, ki az aki örülne neki??? 😐
2022. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

3. Több okból is fel akarhatja vállalni:


Bűntudatból mert az nem egy jó párkapcsolat ahol nem lehetsz őszinte a saját pároddal


Ugyanebből az okból csak mondjuk nem a bűntudat a fő motivátor hanem az hogy megnyomorodik lelkileg a titkolózástól és hogy nem viselkedhet önmagaként a saját otthonában, a saját párkapcsolatában


Azért mert mondjuk meg akarja élni a saját szexualitását ami egyébként kivitelezhető monogán párkapcsolat keretein belül is, de ehez egy nyitott gondolkozású nőre van szükség aki hajlandó kipróbálni olyan dolgokat az ágyban ami egy full heteró pár esetében valószínüleg szóba sem jönne

2022. máj. 24. 08:54
 7/59 A kérdező kommentje:
5. Mondjuk egy biszex nő?
2022. máj. 24. 08:54
 8/59 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy mit akar kezdeni ezzel az információval. Ha ragaszkodna hozzá, hogy ezentúl férfiakkal (is) együtt legyen vagy vegyünk be egy pasit harmadiknak, akkor azonnal véget vetnék a kapcsolatnak, ő meg csináljon nyugodtan, amit szeretne. Ha csak simán annyi, hogy vonzónak látja Sanyit is, nem csak engem, az nem rázna meg különösebben.
2022. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
98%

#3 Párom az ismerkedésünk előtt bevallotta, hogy biszex. (Azt is, hogy szeret, és nem akarta rejtegetni előlem)


Amúgy abszolút monogám, nem vágyik senki másra.



Egy kicsit bántott volna, ha ezt később mondja el (ha nem is azonnal, de amikor már jobban kiépült a bizalom) de nem utálnám meg miatta. Annyi lenne a kikötésem, hogy jó, de én csak monogám kapcsolatban vagyok hajlandó lenni, és ez ugye pipa.

2022. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
91%
Engem zavarna, hogy nem volt velem őszinte az elejétől fogva, de biztos, hogy nem szakítanék. Ha a párom hűséges, akkor olyan mindegy, hogy Mariskát vagy Pistát NEM dugja meg...
2022. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!