Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá, hogy bevallj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy bevallja? Hogyan csaljam csapdába?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk eleje óta érzem, hogy kötődik az exéhez, lassan biztos vagyok benne, hogy még érez valamit iránta. Ők már 6 éve szakítottak, mi 3 éve vagyunk együtt.

2022. máj. 25. 01:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy. Mit foglalkozol ezzel. Ha érezne valamit az exe iránt, nem lenne 3 éve veled...
2022. máj. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
1# Dehogynem… vannak ilyenek!!
2022. máj. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Még ha így is lenne semmi jelentősége ennyi idő után.

Miért vagy "lassan biztos benne"? Ha probléma van a kapcsolatotokban az biztosan nem ezért van!

Mondanál részleteket? Közös gyerek van, túl sok időt tölt náluk?

2022. máj. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy stabil es tartos kapcsolatnak tunik, kerlek majd ha kitalalod hogyan csalod csapdaba oszd meg velunk hogy mi is tudjuk alkalmazni a kapcsolataink megerositese celjabol
2022. máj. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne csald csapdaba.

Ne tedd tonkre a kapcsolatot a bekepzelt butasagaid miatt.


Ha erdekelne az ex,nem lenne veled 3 eve!!!



N

2022. máj. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, megkapod a tuti tippet, felállítod a csapdát, ő belesétál. Mi lesz utána? Együtt maradtok, és minden marad a régiben? Nehezen hiszem. Te már most is megcsalva érzed magad, ő pedig átverve fogja magát érezni. Szakítotok? Akkor minek ezek a felesleges vargabetűk?

Ezzel csak arra akarok utalni, hogy ha ilyen szintre került egy kapcsolat, a legegyszerűbb az lenne, ha ennél a pontnál mondanád azt, hogy köszi, nekem ennyi elég volt. Rengeteg időt, energiát és rosszérzést spórolsz meg mindkettőtöknek.

2022. máj. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hagyd el, vagy fejezd be a ezt a hülyeséget.
2022. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen sejteseid vannak, akkor jó nagy hülye vagy, hogy három év alatt esett le.

Ha még csak kitalalod ezeket, akkor is jó nagy hülye vagy :D

2022. máj. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Istenem... Nekem is van egy srác az életemben, akivel anno fél évet nem is tudom mit csináltunk. Kavartunk. A mai napig kötődünk egymáshoz, közös a távolabbi baráti társaságunk, így találkozunk évente 1-2 alkalommal. Akkor megölelgetjük egymást, örülünk egymásnak és kész. 2-3 havonta telefonálunk egy fél órát, megbeszéljük kivel mi a helyzet, ennyi. Van valami megmagyarázhatatlan kapocs, de semmi olyan jellegű, ami elhúzna minket a múltba. 7 éve vagyok együtt a férjemmel. Ez a pasas még bő 2-3 évvel előtte volt és ő döntött úgy, hogy nem kíván komolyan tervezni velem. Én szerelmes voltam, sokáig bántott a helyzet, aztán egyszercsak elővettem a büszkeségem és továbbléptem. Ő is. (Előbb, mint én.) Számtalanszor elmondta néhány évvel ezelőttig, hogy bánja hogy így alakult, neki én vagyok a nő ideál, de egyrészt már ő is tovább lépett, másrészt engem meg már régen nem hat meg. Ha most mindketten szakítanánk sem lenne semmi esély kettőnkre, ilyen szinten lezártnak tekintem.

Az én férjem ismeri a sztorit, hidegen hagyja. Az ő párja viszont nem ismeri a kerek sztorit, csak úgy telefonálunk, hogy ő ne tudjon róla, ha megtudja, hogy összefutunk (társaságban), már hetekkel előre idegebeteg. Mi értelme van ennek? 7 éve párom van, már házasságban élek, a második gyerekünket várom. Miért kell rám még mindig potenciális veszélyforrásként tekinteni? Én ezeket a sztorikat sosem fogom megérteni.

2022. máj. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%
Ha azt mondja hogy te vagy a nő idealja, akkor hetszentseg, hogy a nője a szamár az egészben. Nehogy már elhidd, hogy csak barátkozik veled, csak ciki lenne előállni a azzal, hogy hagyd el a férjed és legyél vele. Istenem, hogy valaki felnőtt nő létére ennyire naiv legyen...
2022. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!