Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők szakítanak ha a férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szakítanak ha a férfi az egzisztenciáját nyugodtabb életre akarja cserélni?

Figyelt kérdés

pl. egy átlagon felül kereső, de stresszes munkát végző férfi úgy dönt hogy ezentúl beéri átlag fizetéssel, nettó 300-400 ezer, és sok szabadidővel.


Nincsenek gyerekek vagy hitel.


Ilyenből vannak szakítások női részről?



2022. máj. 25. 08:19
A kérdező szavazást indított:
igen szakítok, mert nem fogok nyomorogni és aprót számolgatni hó végén
nem szakítok, jó hogy végre nem fog stresszelni és több szabadideje lesz
egyéb, írd le
28 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem szakítok, sőt. Nekem fontosabb a minőségi együtt töltött idő mint a több pénz. Elő is fordult már hogy mikor a párom két állás között vívódott akkor azt tanácsoltam hogy válassza a nyugisabbat, nem baj ha az nem fizet annyit.
2022. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk én (nőként) hiába kértem ezt.
2022. máj. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Biztos vannak, de miért olyan nőben gondolkozol, akit el kell tartani?
2022. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Persze letagadják, de mind ezt teszi.
2022. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem elég stresszes a munkám. A feleségem már többször mondta, hogy váltsak másik munkahelyre, ahol kevesebb felelősség és azzal nyilván kevesebb pénz is jár. Jelenleg azért képzi magát, hogy jobban fizető állása legyen, ami érdekli is és én is válthassak. Ez az igazi szerelem. :)
2022. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

#4

Hogyne, a gonosz nők mind azt élvezik ha a pasijuk jó stresszes és/vagy sosincs otthon.

🤦‍♀️

2022. máj. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Amikor én ezt megtettem a nőm kapásból dobott
2022. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
1%
Az élet nem luxus! Egy nőnek sem! Én is kib*sználak! Én eredetileg ovonő vagyok, mégis inkáb egy SSC.ben dolgozom, amit ugyan utalok, de 2.5x tobbet keresek. Nehogymár a te kényelmed előrébb való legyen mint a család anyagi biztonsaga! Netto 400??? Már a netto 6-7 is épphogy elég! Nézz körbe a boltokban, hogy milyeb árak vannak
2022. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem, csak az egybites retkek.
2022. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

6. Azt élvezik hogy a gyerekre hivatkozva eltartathatják magukat.

Szerencsére egyre kevesebben akarnak gyereket, úgyhogy egyre többen fogtok hoppon maradni.

2022. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!