Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok le ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok le ha egy ellenkező nemű barátotok közölné veletek, hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Én vagyok ilyen helyzetben , de nem tudom elmondjam -e az illetőnek.

Igazából már több éves történet, de még mindig hiányzik ha találkozunk. Már nem olyan intenzitással mint annó, meg én is továbbléptem már, de valahogy még mindig felkavar.


2022. máj. 30. 21:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Anno 14voltam mikor lett egy fogadott batyam aki kb 10 evvel volt nalam idosebb. Sulve-fove egyutt voltunk,mindig csak testverkent tekintettem ra. Aztan 21lehettem mikor kibokte hogy o a kezdetektol szerelmes volt belem. 25vagyok es kb 3 eve azt se tudom, hogy el-e vagy hal
2022. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Ha lány vagy, akkor inkább ne alázd meg magad! Ha fiú, akkor vagy vagy alapon.


De tuti lány vagy. :/

2022. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem még is mit vársz a kerdestől, az nem ugyanaz az ember, mint a te barátod.
2022. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mi azért egy korúak vagyunk és erős a gyanúm , hogy ő is hasonlóan érzett, csak akkoriban még nem voltunk elég bátrak. Meg amikor brutál szerelmes vagy valakibe sokkal nehezebb bevallani mint amikor már nincs tétje.
2022. máj. 30. 22:02
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Voltam ilyen helyzetben. Nem is értettem hogy gondolta, tudta hogy házas vagyok, és szeretjük egymást. Mi pedig csak barátok vagyunk. Régebb óta minthogy a férjemmel együtt vagyok.

Annyit mondtam neki, hogy megtisztel, de sajnálom, hogy nem tudom viszonozni, de fontos nekem mint barát, és ha úgy érzi én is, akkor marad a barátság, ha nem, és neki könnyebb akkor ne találkozzunk többet. Kért egy kis időt, hogy átgondolja menne-e neki. Azt kérte addig ne keressem. 3 hónap után felhívott, hogy nagyon hiányzom, ha már nem lehetünk együtt, legalább barátok maradjunk. 1 évre rá megismert valakit, majd meg is házasodott, mi pedig azóta is barátok vagyunk:)

2022. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Az ő esetükbe nem volt ennyire egyértelmű, hogy szeretik egymást a párjával. Igazából már én se azért mondanám el neki mert azt szeretném , hogy viszonozza vagy , hogy együtt legyünk, inkább a lelki békém miatt, hogy ezt megbeszéltük, lezártuk.

Nem szeretnék most belebonyolódni semmibe de mégis jól esne valamiért túllenni rajta. Nem hagy nyugodni.

2022. máj. 30. 23:01
 7/22 anonim ***** válasza:
28%
Nő vagy, vagy férfi?
2022. máj. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
6. Teljesen mindegy, hogy szeretik e egymást, olyanra nem kéne rányomulni akinek párja van. De persze kinek mi az értékrendje.
2022. máj. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem lepődnék meg rajta. Az ilyen tapasztalatok miatt nem hiszek a férfi no barátságban.
2022. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Ez attól függ, én hogyan éreznék iránta.


Ha én is szerelmes lennék, csak mondjuk nem mernék lépni (mert én ilyen félénkebb típus vagyok), akkor szerintem repesnék, madarat lehetne velem fogatni.


Ha nem lennék belé szerelmes, és tényleg csak barátilag tekintenék rá, akkor szomorú lennék, mint volt is rá példa. Mármint azért voltam szomorú, mert tudtam, hogy így akaratlanul is fájdalmat okozok valakinek, akit szeretek, csak nem úgy.

2022. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!