Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdő alkoholistát hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő alkoholistát hogyan állítanátok le?

Figyelt kérdés
Férjem az utóbbi időben sokat iszik. Nincs különlegesebb oka,ő sem tudja pontosan megmondani mi miatt. Saját lakásunk van és egy kisbabánk. Baba előtt már elkezdte. Nem minden nap iszik. Minden nap munkába jár,itthon is sok mindent csinál. De mikor iszik akkor sokat. Hogyan tudnánk ezen változtatni?

2022. jún. 18. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, amíg ő nem akarja.
2022. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán akarja. Ha nem akarná akkor minden nap inna. Csak ha elkezdi nem áll le. Nem csinál semmi rosszat,csak sokat iszik. Engem zavar. Szeretem őt és nem tudom,hogy mit tegyek.
2022. jún. 18. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem akarná akkor minden nap inna."

Ez nem igaz. Van ilyen fajta alkoholista. Én is majdnem belecsúsztam ebbe, mert inni jó, de idejében leálltam. Most csak heti 2-3 sört iszom. Lehet hogy semmi különösebb oka nincs, lehet hogy van, csak nem mondja el. Ki tudja...

2022. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Te semmit nem tudsz tenni adig amig ő nem akarja. Először szerintem probáld vele azt meg beszélni hogy csak hétvégén igyon ha erre sikerül rávenned akkor szerintem nincs akkora baj
2022. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Baba előtt is ivott... És te ilyennek szültél.... Ebben fog a gyereked nevelkedni. Gratulálok
2022. jún. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mindennapos ivás terén. Van hogy heti 1szer. Csak engem zavar. Amugy nagyon jó apuka és törödik velem is és a gyerekkel is! Még akkos is amikor iszik. És olyankor sem csinál semmi hülyeséget és csak itthon iszik.
2022. jún. 29. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!