Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit gáz vagy nem az?

Figyelt kérdés
Harmadjára kezdtük újra, ezúttal csak szexkapcskent. Összességében ezzel az idővel együtt 2 év volt. Úgy éreztem, hogy működik, konolyodik részemről, elmentünk kirándulni,bemutattam a haveroknak,szülőknek is beszéltem róla hogy újra képben van a régi lány. De most megváltoztak a dolgok bennem, és már nem szeretném. De még nem szóltam neki,csak egyre másra ignoralom a talikat, nagyon kellemetlennek érzem mondani. Van rá esély hogy megunja,ne keressen engem többet és kikerüljem azt a kellemetlen helyzetet H magyarazkodnom kelljen neki ?
jún. 22. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a megúszás, véletlenül se kelljen őszintének lenni ugye?

Kellemetlen lenne látni a másiknak az összeomlását te gyáva kis pö*s.

Ahogyan bánsz másokkal, úgy bánnak majd el veled is.

Ez nem kicsit gáz, hanem nagyon.

A te lelkednek legyen könnyű azzal meg nem kell törődni, hogy a másiknak mit okozol.

Undorító egy ember vagy.

Ugye mindig te akartad újrakezdeni is, mert az egód nem bírta elviselni, hogy esetleg másnak kellene a csaj?

jún. 22. 16:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Haver... Randizás szakaszban még csak-csak elfogadható a ghostingolás. Oké, nyilván akkor is féregség, de azért 2 randin túlteszi magát az ember. De te komolyan egy kapcsolatot akarsz így lezárni?

Légy férfi! Szakíts vele.

jún. 22. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mi az értelme, csak még tovább húzod?

Hívd fel, megmondod, hogy nem megy ez szexkapcsolatként sem, 2 mondat az egész, nem kell magyarázkodni, volt rá 2 éved, mindent tud, ha még nem is akarja megérteni, mert mindig hitegeted. Zárd le normálisan, és ne legyen még 1 próbálkozás.

jún. 22. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már annyi tököd hogy közlöd vele.
jún. 22. 17:41
Unatkozol? Gyere játszani!
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

… hát annyi idő alatt, míg ide ezt kiírtad meg lesegeted a válaszokat, már lehetett volna benned annyi, hogy elmondod neki, hogy ne haragudj, de nem szeretném tovább folytatni, nem megy.

Meg lehet ezt oldani korrekten is, egyenesen is- de ez a sunyiskodás kiábrándító tényleg… :(

jún. 22. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Magad miatt mondom, hogy jobban teszed, ha kerekperec megmondod neki.
jún. 23. 04:54
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem. A legjobb az, ha kihajítod!! De végre olyan messzire, hogy soha eszetekbe ne jusson újra összejönni, semmilyen szinten se.
jún. 23. 16:06
Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!