Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi valo egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi valo egyedülálló anyához? Engem zavar hogy amig én 0-24 gyerekezek, a párom haverok buli fanta máshol másokkal.

Figyelt kérdés

Rengeteg minden van rajtam. A munka utáni kötelező házi, a nyáris szünetben non stop gyerekezés, és ha párom van, igaz, hogy vannak programok hármasban, de alapvetően ő szabad ember, én meg nem.

Mivel nem bírom azt hogy amíg én játszótereken vagyok, addig ő ki tudja hol mit, ami engem féltekenységgel, meg olyan érzésekkel tölt el mintha magamra lennék hagyva, mintha nem is lenne párom, ez miatt szakítok.

De belegondolva mindegy kivel járok, mindig ez lesz örök életre bármelyik pasival?


2022. jún. 23. 09:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
96%
Ki lehet fogni olyan pasit, aki teljes mértékben elköteleződik az új családjához. Ismerősöm pl. szuper apuka volt, válás után még naponta ment a fiához. Aztán jött az új barátnő, két gyerekkel, attól kezdve minden percét az új családjával töltötte, a gyerekeknek apjuk helyett apjuk lett. (Az már csak hab a tortán, hogy attól kezdve a saját fiát hanyagolta, ma már a fiú felnőtt, új nevet vett fel, és látni sem akarja az apját). A második feleségen nagyon sok múlik. Mondjuk ezt a fenti szuperaput én semmibe nem nézem, úgyhogy második feleségek, induljon a lepontozás!
2022. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
92%
Erre nincs úgymond recept, siman adja magát az éeltben h ki illik össze kivel.
2022. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:
Es addig is a párom utazgat hülyül bomol bandázik éli az életem, amit én nem tudok. Mivel már nem bírom ezt, így szakítottam. Akkor legalabb nem féltékenykedek egy játszótéren. Leraktam ezt a terhet magamrol.
2022. jún. 23. 09:49
 14/72 Katona Dius ***** válasza:
89%
Sajnos gyerekkel nehezebb a pár keresés. Nem azt mondom,hogy mondj le arról,hogy valaha is normális pasit szerezz magadnak, de sajnos sok férfinak kizáró ok,ha van már gyerek. Türelem és megértés kell a részedről is,hogy elfogadd, nem fog tudni azonnal beleszokni az apa szerepbe. De persze ha azt látod,nem is akar, akkor nem kell sokáig húzni a dolgot. Kérdés,hogy mit/kit keresel. Part magadnak, vagy pót apát (is) a gyermeked mellé. Ha az utóbbi,akkor nehezebb,de nem lehetetlen.
2022. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:

11

A gyerekes apukák még fiatalok lazák lehet velük élni?

Eddig en nem találtam csak kiégetteket, eligénytelenedetteket, vagy aki az asszonnyal van még stb

2022. jún. 23. 09:50
 16/72 anonim ***** válasza:
90%

Erre tényleg nem lehet mit mondani. Vállaltál egy gyereket, aki a te felelősséged. Nyilván neked kell vele többet foglalkozni. Nem várhatod el egy lényegében idegentől, hogy majd mindig a gyerekeddel lesz. Ő elsősorban veled lesz párkapcsolatban és hosszú idő, amíg a gyerekeddel ki tud alakítani egy értelmezhető kapcsolatot.


Egyébként a leírásod alapján neked az a problémád, hogy a gyerekkel kell lenned és nem erre számítottál, mikor vállaltad.

2022. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
92%
Az én szüleim jobban törődnek az új párjuk gyerekeivel, mint a sajátjaikkal. Szóval simán ki tudsz fogni ilyet.
2022. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 A kérdező kommentje:

14 addig kizaro ok mig meg nem ismernek engem.

Barátom is ugy kezdte hogy gyerekes nőt soha, aztán meg beütött nala a szerelem, most is a küszöböm rágja, hogy ne hagyjam el

2022. jún. 23. 09:51
 19/72 anonim ***** válasza:
94%
Magyarul az a bajod hogy a nyakadon maradt a gyerek. Menj akkor bíróságra apjokkal hogy nála legyen elhelyezve.
2022. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A kérdező kommentje:

16 persze hogy nem erre szamitottam, exem nagyon akart engem meg gyerekkel is lekötni hogy mindig az övé legyek. Szerelem volt. De őt is elhagytam mert nem tetszett ez az később.

Erre szakitás alatt azon volt hogy legyen testvére!!! Na én meg szépen bevettem az esemény utánit.

2022. jún. 23. 09:54
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!