Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi valo egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi valo egyedülálló anyához? Engem zavar hogy amig én 0-24 gyerekezek, a párom haverok buli fanta máshol másokkal.

Figyelt kérdés

Rengeteg minden van rajtam. A munka utáni kötelező házi, a nyáris szünetben non stop gyerekezés, és ha párom van, igaz, hogy vannak programok hármasban, de alapvetően ő szabad ember, én meg nem.

Mivel nem bírom azt hogy amíg én játszótereken vagyok, addig ő ki tudja hol mit, ami engem féltekenységgel, meg olyan érzésekkel tölt el mintha magamra lennék hagyva, mintha nem is lenne párom, ez miatt szakítok.

De belegondolva mindegy kivel járok, mindig ez lesz örök életre bármelyik pasival?


2022. jún. 23. 09:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
30%

Nem lehet így könnyű párt keresni, mert akit újonnan megismersz, nyilván nem fog egyből belesimulni a családi életedbe és vinni a gyerekedet programokra mintha az apja lenne. De!

Ha már eleve azzal vádol hogy minek szültél, én elgondolkodnék, mégis miféle ember ez? Oké hogy veled randizik, de a gyereked még vagy 15-20 évig az életed szerves része lesz, ha ő ebből semmilyen részt nem akar vállalni akkor mégis keresel mellette?

Sajnos a gyerek az olyan hogy vinni kell játszótérre, meg otthon van a szünidőben, ezen nem fog változtatni akár van pasid akát nincs. Azért én mindenképp olyan embert keresnék akinek nem kolonc a gyereked, és tudtok rá módot találni hogy fiatalosan kikapcsolódjatok. Szüleid nem tudják néha vállalni a gyereket vagy más anyukákkal leszervezni hogy egyszer te viszed az ő gyerekeiket, egyszer meg ők a tiédet?

2022. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:

Azért vádol ezzel, mert én nyavajgok hogy nem tudok szabad lenni most se, nyári szunet nonstop gyerek, azert ez mentálisan kegyetlen megterhelő. Egy nyaralásom sincs mivel a nyaralás is gyerekfelügyelet figyelem pesztra.

Neki nem kolon a gyerekem mert nem ő van vele 0-24. Amikor fociznak vagy stb jóhogy jól érzi magàt vele.

2022. jún. 23. 10:00
 23/72 A kérdező kommentje:

Olyan felugyeletem van hogy pl éjszakára ottaludhat másnál NÉHA.

Azaz reggel hozom el.


Ezt képzeld egy "buli" után, hogy alvás nélkul megyek érte és kezdődik a nap. "Csodálatos"

2022. jún. 23. 10:02
 24/72 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom a gyerekvallalas elott is tudtad , hogy te bulizni szeretsz ,meg " bandazni" , meg utazni . Minek vallaltal gyereket? Szerencsetlen gyerek najd hallgathatja , hogy te felaldoztad az eleted erte.

Egyebkent , hol van az apja a gyereknek? Amikor lathatas van akkor mehetsz bulizni bandazni .

2022. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt képzeld egy "buli" után, hogy alvás nélkul megyek érte és kezdődik a nap. "Csodálatos""

Jezusom uristen . Miert mire szamitottal ?!

2022. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoltál ki fog majd rá vigyázni? Te se az eszedről vagy híres. Talán előbb kellett volna gondolkodnod.
2022. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:

Azt hittem az exemmel nevelem majd!erre számítottam. Nem tudtam azt hogy a gyerek ezzel jár. Minden csaladban boldognak tűnnek az emberek. Meg is volt rendesen az euforiám is a babátol.

Nem gondoltam volna azt hogy szülésael én meg elkapálhatom a saját életem! Hol irnak ilyet? A csapbol is az folyik hogy boldogság a gyerek. Es nem nonstop kőkemény munka.


Apja kulfoldon, onnan jöttem haza, ki sem engedném a gyereket hozzá a felügyeletem nélkül. Nem bízom meg benne. Anno azert nem engedtem mert baba, nem akartam utazással, helyváltoztatassal leterhelni, nyugodt körülményeket akartam neki, nem egy vándorcirkuszt, most meg meg sem bízom benne hogy ne rohanna ki az uttestre az apja felugyelete mellett.kizárt, hogy kiengedjem a gyereket.ennyit erről.

2022. jún. 23. 10:22
 28/72 anonim ***** válasza:
100%

26.


Há' majd a nagymama! Olyan helyeken, ahogy a gyerekvállalás a leendő nagymama rikácsolása miatt történik - jogos is. Szomszédoméknál így is van. Az öreglány akart unokát, nála is van egész nyáron, meg minden szünetben - igaz neki 7-8 szobás háza van, meg bazinagy kert, csirkék, cica stb.

2022. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

Nekem eszembe sem jutott ilyen. Szüleim karrieristak, rá se érnek. Anyának meg türelme sincs gyerekhez már.

Nem az van, mint anno hogy mi.pl egész nyári szünetben is le voltunk passzolva.

A mai nagymamák nem azok akik a mesékben hogy majd esti mesét mesélnek, vagy az ő életüket tapasztalataikat osztják meg, és az unokaikért élnek. Illetve nekem nagyon nem ilyen szuleim vannak. Az unoka kb max szomszédgyerek szint. Szép szép aranyos, de neki már dolga van.

2022. jún. 23. 10:28
 30/72 A kérdező kommentje:
*más dolga van
2022. jún. 23. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!