Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi valo egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi valo egyedülálló anyához? Engem zavar hogy amig én 0-24 gyerekezek, a párom haverok buli fanta máshol másokkal.

Figyelt kérdés

Rengeteg minden van rajtam. A munka utáni kötelező házi, a nyáris szünetben non stop gyerekezés, és ha párom van, igaz, hogy vannak programok hármasban, de alapvetően ő szabad ember, én meg nem.

Mivel nem bírom azt hogy amíg én játszótereken vagyok, addig ő ki tudja hol mit, ami engem féltekenységgel, meg olyan érzésekkel tölt el mintha magamra lennék hagyva, mintha nem is lenne párom, ez miatt szakítok.

De belegondolva mindegy kivel járok, mindig ez lesz örök életre bármelyik pasival?


2022. jún. 23. 09:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:

A gyerek apja is akart engem, hogy visszamenjek. A baráton is ezt akarja, hogy vele legyek.

Viszont én nem vagyok boldog velük és türhetetlenül nem.

A kerdes arra vonatkozna egyaltalán kivel lennék boldog ilyen körülményekkel?

2022. jún. 23. 12:44
 42/72 A kérdező kommentje:

Aki meg ugy van vele hogy nem kell pulyás anya es ilyen megfogalmazások, azt sem tudja mi az, hogy szerelem.

Lehet ugy szeretni, hogy nem erdekel a masik multja, hogy elfogadsz vele mindent ami vele jár, nem más p.na kell hanem Ő egyedül. Mert szereted egyszerűen.


Csak épp én nem tudom hogyan kell éoni férfivel plusz gyerekkel, így hármasban, hogy boldog legyek. Valah9gy ez nem jön át.

Vagy nő vagyok a parom mellett, vagy anya a gyerek mellett. Valqhogy nem találom a bolsogságot egyedul sem és eddig senki mellett sem.

2022. jún. 23. 12:50
 43/72 anonim ***** válasza:
100%

jaj, ne papolj már feltételn szeretetről, amikor kidobtad a pasidat amiért neki több szabadsága van nálad. Te csak elvárnád, hogy téged feltétlenül szeressenek...

Boldogtalan vagy gyereked apjával és új pasijaiddal is. Arra nem gondoltál, hogy máshol van ennek az oka?

2022. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:

Nem azert dobtam ki mert több a szabadsága.

Hanem önvédelem. Nem akarok egy játszoteren idegeskedni.

Ha nincs pasi, vagy nincs ő, akkor nincs ez a fajta ideg. Ilyen egyszerű.

2022. jún. 23. 12:55
 45/72 A kérdező kommentje:
Ha (lelki vagy bármilyen)teher egy pasi, én nem tartom magam mellett. hülye lennék.
2022. jún. 23. 12:56
 46/72 anonim ***** válasza:
100%

"Aki meg ugy van vele hogy nem kell pulyás anya es ilyen megfogalmazások, azt sem tudja mi az, hogy szerelem."


Jezusom! Ossze vissza szulsz . Utalod a sajat gyereked , csak nyug neked. Ennek ellenere elvarod , hogy egy vadidegen, apukat jatszon es csaladosdit veled , atvallalja a gyerekneveles es ennek a csaladi dinamikanak minden nyuget , mikozben te magad is utalsz igy elni . Azt gondolod , hogy korulotted forog a vilag? Draga kicsikem , ha egy gyerekes ferfi kopogtatna az ajtomon el zavarnam , rohadt mindegy , hogy ki lenne. Nem aldozom fel az eletemet azert , hogy o szeretve erezze magat , es nem fogok csaladosdit jatszani , hogy o ugy erezze nem teher szamara a sajat gyereke! nincs az a szerelem !Ebredj fel cicuska! Neveljed a gyerekedet te szerencsetlen . Vagy huzzal vissza az apjahoz es neveljetek egyutt. A normalis embereket meg kimeld meg magadtol .

2022. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén? A pasik 90%-a akkor is így viselkedik, ha saját gyerekről van szó. Nyilván ha még csak nem is az övé, akkor még inkább.
2022. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nincs pasi, vagy nincs ő, akkor nincs ez a fajta ideg. Ilyen egyszerű."


Nem ilyen egyszeru ! Egy gyereknek allandosag kell . Erzelmi biztonsag . Ebbol is latszik , hogy nem vagy erett es alkalmas egy gyerek nevelesere . Ha a kandurkak jonnek mennek , az nem jo a gyereknek .

2022. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:

46

Szerelem volt, nem osszevissza szülök.

A saját gyerekem szeretem es nevelem állandoan vele vagyok, de attol még nem lettem apáca.

Nem is játszhatna senki apukát, ez meg gyermekvédelem. Senkit nem fogadhat el csak mint haver jóbarát.

Az apa az messze nem ez.

Az apjátol eljöttem mert nem vagyok boldog. Nem fogok visszamenni. Barátommal szakitok, mert nem vagyok boldog. Hozzá sem megyek.es hozzá sem fogok visszamenni.(feleségül kért)

A döntéseim mindig véglegesek.

2022. jún. 23. 13:08
 50/72 anonim ***** válasza:
100%

A feltétel nélküli szeretet baromság. Egyedül anya-gyermek kapcsolatban működik egy bizonyos korig.

De feltétel nélkül “szeretni” valakit a legnagyobb öngyilkosság és idő pazarlás. Kellenek a feltételek, különben sosem leszel boldog, mint azt a mellékelt ábra is bizonyítja.

Egyébként ha nem a nagy rózsaszín ködbe vállaltal volna gyereket és mindketten alaposan és mérlegelve vegiggondoltatok volna, most nem kene ezen kattognod.

Csak azt a szerencsétlen gyereket sajnalom, hogy az apja szrik rá az anyjának meg teher. Na ennyit a te nagy szerelmedről.

2022. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!