Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi valo egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi valo egyedülálló anyához? Engem zavar hogy amig én 0-24 gyerekezek, a párom haverok buli fanta máshol másokkal.

Figyelt kérdés

Rengeteg minden van rajtam. A munka utáni kötelező házi, a nyáris szünetben non stop gyerekezés, és ha párom van, igaz, hogy vannak programok hármasban, de alapvetően ő szabad ember, én meg nem.

Mivel nem bírom azt hogy amíg én játszótereken vagyok, addig ő ki tudja hol mit, ami engem féltekenységgel, meg olyan érzésekkel tölt el mintha magamra lennék hagyva, mintha nem is lenne párom, ez miatt szakítok.

De belegondolva mindegy kivel járok, mindig ez lesz örök életre bármelyik pasival?


2022. jún. 23. 09:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

A parom gyerekkel.is szeret ugy hogy ő is azzal kezdte, gyerekes anya neki nem.


Nem teher a gyerekem bocs.

Teljesen normalis hogy egy anya ia akar pihenni vagy van neki párja.

A gyerek is azt szeretné tanulni nem az életképtelenséget, ahol egy anyának aenkije semmije se kutyaja se macskája boldogtalan is.

2022. jún. 23. 13:15
 52/72 A kérdező kommentje:
Ez a gondolkodj elore, kb az hogy ülj le mielőtt elesel. en nem tudtam hogy ez lesz! Hazasság volt tervezve, nagy lagzival, párom es én szerelmesek anyagilag stabilak voltunk, minden adott volt.
2022. jún. 23. 13:16
 53/72 A kérdező kommentje:
Ahogy most is.érdekes ez a pasikban hogy mindegyik több száz fős lagzit akar :)aranyosak:)
2022. jún. 23. 13:17
 54/72 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy szakorvost ! Ez a szofsasod valami felelmetes. Fel sem fogod amit irnak neked . Nen gyerek neg " par " kell neked , hanem egy pszihiater.
2022. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pasid és aaaaannyira odáig van érted akkor minek rinyálsz hogy milyen pasinak kellhetnél gyerekkel?
2022. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
83%
* nem gyerek meg " par kell neked .
2022. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
100%
Neki potapuka kell aki anyagilag es erzelmileg le van kotve a gyereke mellett.
2022. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
100%
Olyan barmot nem fog találni
2022. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:
Azta milyen megkeseredett emberek vannak itt. Egy anyukát aki keresi az életútját, el akarnak mindennek mondani🤣
2022. jún. 23. 13:34
 60/72 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekvállalás tényleg nem csak egy szórakozás, mert nem ugyanabban a mederben megy tovább az élet, hanem sok mindenről le kell mondani. Ideális esetben a pár tagjai támogatják egymást, de még úgyis tartogat nehézségeket. Egyedül meg nehezebb, de ez nem más férfiak hibája, kevesen hajlandóak magukra venni az ilyen jellegű terheket.
2022. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!