Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi valo egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi valo egyedülálló anyához? Engem zavar hogy amig én 0-24 gyerekezek, a párom haverok buli fanta máshol másokkal.

Figyelt kérdés

Rengeteg minden van rajtam. A munka utáni kötelező házi, a nyáris szünetben non stop gyerekezés, és ha párom van, igaz, hogy vannak programok hármasban, de alapvetően ő szabad ember, én meg nem.

Mivel nem bírom azt hogy amíg én játszótereken vagyok, addig ő ki tudja hol mit, ami engem féltekenységgel, meg olyan érzésekkel tölt el mintha magamra lennék hagyva, mintha nem is lenne párom, ez miatt szakítok.

De belegondolva mindegy kivel járok, mindig ez lesz örök életre bármelyik pasival?


2022. jún. 23. 09:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim válasza:
100%
Senkinek nem esik le mekkora provokáció az egész?
2022. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert a legtöbb szingli anya ilyen. A gyerekkel az agyukat is megszülik. Szinte mind ilyen agyhalott
2022. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!