Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem ?

Figyelt kérdés
A párommal (férfi) szeretnénk gyereket .Elèggè bulizós tipus igaz mindketten dolgozunk .Multkor szóba került a buli és a haverjai állandóan hivkaljak bulizni. Kiakadtam mert ugy voltam vele hogy több időt kellene egymásra szánni erre azt monda én is elmehetek bulizni nélküle .

2022. jún. 23. 10:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
39%

#10

Persze de felőlem úgy b@ssza el az életét a hülyeségével ahogy akarja, csak az ártatlan gyerekéét ne

2022. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
De szoktunk együtt menni de van hogy ő nèlkülem megy el de én megbízók benne ő is bennem .De ha próbálkozunk én nem bulikazni akarok mert ennek igy nem sok értelme van .Bulizni 50évesen is lehet .
2022. jún. 23. 11:12
 13/41 anonim ***** válasza:
12. Nekem tényleg mindegy, mit csinálsz/-tok. Csak tapasztalatból próbálok tanácsokat adni.
2022. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
19%

Én vagyok a kivétel mert én nem értem miért ne lehetne addig bulizni amíg nincs gyerek 😅

Amikor elkezdtünk próbálkozni a párommal, mi is ugyanúgy elmentünk bulizni együtt is meg külön is.

Ha 2 évig nem jön össze a baba akkor 2 évig üljek otthon? Meg egyáltalán miért kéne?

Most már 1 eves a gyermekünk, nem járunk már bulizni, illetve az elmult 1 évben 1xer voltunk iszogatni a barátainkkal, de nyilván foleg családi programok vannak.

Normális szülők vagyunk én úgy gondolom, nem élünk kicsapongó életet, megvan mindenünk. Szerintem az a normális ha addig él és bulizik az ember amíg nem jön a baba.

Ha sikerült utána magadra sem lesz időd, nemhogy szórakozni.

Barátnőmnek 9 év után jött össze a gyerek. Most akkor ő is meg a párja is ült volna otthon 9 évig? Mentek bulizni, nyaralni, túrázni, csináltak mindent.

29/N

2022. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Én már tavaly is szerettem volna hogy probalkozzunk ő meg akkor nemet mondott.Nehezen adta be a derekát .Nagyot csalódott az exèben .
2022. jún. 23. 11:27
 16/41 A kérdező kommentje:
14-es oké olyan is van .De nemrègota próbálkozunk kb parhonapja én ebböl kb 1-évet szerettem volna hogy több időt szánjunk egymásra és ha addig nem jön össze én is ugy gondolom nem ülhetünk otthon nem is fogom elvárni tőle .
2022. jún. 23. 11:34
 17/41 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek a 14sel

Nem vágom minek kellene otthon ülni

Meg az elejétől

Akkor hamarabb jön, vagy mivel másabb?

Az hogy valaki mennyire lesz jó apa vagy felelősségteljes nem abban nyilvánul meg hogy most mennyit bulizik stb

Vagy aki bulizik az nem lehet érett,normális és jó apa majd?

Mikor bulizzon ha nem most?

Élje ki magát

És te is

A buliktól függetlenül is kell hogy időt szakítsatok egymásra és jól működjön a kapcsolatotok. De nem gondolom hogy idő előtt már otthon kéne töltenetek minden estét

2022. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire gondolja komolyan a gyereket? Leültetek megbeszélni, hogy utána megváltozik sokminden, nem fogtok tudni annyit eljárkálni? Tisztában van vele, hogy többet kell majd otthon lennie segíteni, fürdetni, ringatni, a babát, sokat kell majd foglalkoznia a babával neki is?

Ha úgy érzed tényleg átgondolta, akkor nagy esély van rá, hogy nem lesz probléma. Persze előre nem lehet 100%-an tudni kiből mit vált ki az apaság, mennyire fogja nélkülözni a sok bulit.

Viszont azt én sem értem miért kellene baba előtt otthon ülni? Inkább most éljétek ki magatokat, mert utána már nem nagyon lehet.

Miért kell most több időt együtt töltenetek? Inkább arra kell majd törekednetek, hogy amikor megszületik a baba, törődjetek egymással is. Hiába voltatok előtte éjjel-nappal együtt, ha utána évekig csak a baba van (főleg számodra), és a párodra nem jut egy cseppnyi energiád sem.

2022. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
75%

Mert csak az a két felállás van, hogy valaki éjszakába nyúlóan bulizik és az, hogy otthon ül a négy fal között 0-24.

Nyilván el lehet menni bulizni néha, de nekem nagyon sok lenne az, hogy hetente jár. Aztán amikor másnap felkel, miután 4-ig bulizott, biztos krvasok kedve lesz pelenkazni meg a gyerekkel foglalkozni.

Ebbe a fosba biztos nem szülnek gyereket, hacsak nem akarsz egyedülálló anya lenni.

2022. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Egyszer szóbakerült a gyerekvállalás és a árom azt mondta hogy az egyik haverja is eljarkal bulizni ugy hogy van gyerek .
2022. jún. 23. 12:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!