Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy ne menjen ebbe bele?

Figyelt kérdés

A minap a boltban vásároltunk, és egy srác véletlenül nekünk tolta a bevásárló kocsit, utána egyből bocsánatot kért, mondta, hogy nagyon elgondolkozott, és elbambult.


Viszont a párom elkezdett vele emberkedni és keménykedni, a pasi próbálta ráhagyni a dolgot, és ignorálni a párom, viszont Ő hajthatatlan volt, szóval mondta a páromnak, hogy figyelj itt a nevem, keress meg Messengeren, és megbeszélünk valamit.


Ha jól tudom a sztorit, akkor a srác Messengeren megint bocsánatot kért, viszont a párom tovább szidta, és azt mondta neki, hogy megfogja verni, a srác erre, hogy oké nem gond, elmegyünk a legközelebbi boxterembe, és szabályos körülmények között lerendezzük ha ennyire nagy a baj.


A srác amint megtudtam 10-en valahány éve boxol, úgy gondolom teljesen esélytelen a párom, de a párom hajthatatlan, hogy Ő megfogja verni Őt a saját terepén, mert a srác alacsonyabb, vékonyabb, és maximum jól megrugdossa a lábait arra úgy sem lesz felkészülve.


Félek attól, hogy az egészből valami nagyon rossz dolog fog kisülni, és egyszerűen nem tudom erről lebeszélni a párom bárhogy próbálom, szombaton lenne a meccs ha ezt annak lehet nevezni, de bárhogy próbáltam nem tudom lebeszélni róla.


2022. jún. 23. 11:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%
Remélem, a boxoló gyerek jól elagyabugyálja. Idétlen kakaskodó kis pöts. Én ott a boltban ábrándultam volna ki belőle.
2022. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
74%

Tavaly még 15 éve boxolt.😆🤣


Nem tudsz írni , nincs a litrikàhoz tehetséged - de be add fel, ez tanulható

2022. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
???
2022. jún. 23. 11:36
 4/42 anonim ***** válasza:
86%

Barátodról kb. ez a szint ugrott be: [link]


Vagy valami nagyon extrém dühkezelési/elfojtási/agressziós problémákkal küszködik, nagyon hamar belefut majd egy olyan emberbe, aki tudtán kívül évek óta harcművész vagy fegyvere van. Akkor lesz vége a keménykedésnek.

2022. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
97%

Ha nagyon-nagyon akarod, valahogy meg tudnád akadályozni a szombati "meccset", de nem lennétek vele előrébb: egészen biztos, hogy a jövőben is adódni fognak hasonló helyzetek, és megint csinálná a cirkuszt, és ugyebár nem lehetsz mindig mellette. Bizonyos dolgokat bármennyire is szeretnél, egyszerűen nem tudsz a másik helyett megtenni, és ezek közé tartozik a tanulás is. Hagynám, hagy tanulja meg a saját bőrén. A srác egyébként ezek alapján egy higgadt, fegyelmezett arcnak tűnik, szóval szerintem érezni fogja, mi az, ami megfelelő lecke, de nem jár komolyabb bajjal.

Más kérdés, hogy ha azt látnám, hogy a párom ilyen primitív őskori módon kezeli az emberi helyzeteket, én igen erősen elkezdenék gondolkozni, vajon jó ötlet-e közösen folytatni az életünket.

2022. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyszercsak emberére akad aki helyreüti az eszét.. te nem tudsz mit tenni és ne is szólj bele!
2022. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, hogy ezt mondom de a barátod egyrészt nagyon proli másrészt tuti nincs nála rendben valami. Ez kb semmi. A srác tök normális volt, nyilván nem szándékosan tette a baratod meg bolhából elefántot csinál. Tök feleslegesen keménykedik, konkrétan SEMMI nem volt. Röhejes és proli az ilyen viselkedés. Nekem ilyen ember nem kéne.
2022. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Pasid nagyon primitív.....
2022. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
97%
Én inkább azon gondolkoznék el a helyedben, hogy tényleg egy ilyen primitív véglényt akarok páromnak hívni? Tényleg olyannal akarom leélni az életemet, akinek a konfliktuskezelési képessége az ősember szintjén van? Már csak azért is, mert akinek ez a szintje, az félő, hogy a párkapcsolatában is így fogja a nézeteltéréseket "rendezni".
2022. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
97%
Eddig nem tűnt fel, hogy egy agresszív fickóval jársz? Téged nem ábrándít ki?
2022. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!