Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy ne menjen ebbe bele?

Figyelt kérdés

A minap a boltban vásároltunk, és egy srác véletlenül nekünk tolta a bevásárló kocsit, utána egyből bocsánatot kért, mondta, hogy nagyon elgondolkozott, és elbambult.


Viszont a párom elkezdett vele emberkedni és keménykedni, a pasi próbálta ráhagyni a dolgot, és ignorálni a párom, viszont Ő hajthatatlan volt, szóval mondta a páromnak, hogy figyelj itt a nevem, keress meg Messengeren, és megbeszélünk valamit.


Ha jól tudom a sztorit, akkor a srác Messengeren megint bocsánatot kért, viszont a párom tovább szidta, és azt mondta neki, hogy megfogja verni, a srác erre, hogy oké nem gond, elmegyünk a legközelebbi boxterembe, és szabályos körülmények között lerendezzük ha ennyire nagy a baj.


A srác amint megtudtam 10-en valahány éve boxol, úgy gondolom teljesen esélytelen a párom, de a párom hajthatatlan, hogy Ő megfogja verni Őt a saját terepén, mert a srác alacsonyabb, vékonyabb, és maximum jól megrugdossa a lábait arra úgy sem lesz felkészülve.


Félek attól, hogy az egészből valami nagyon rossz dolog fog kisülni, és egyszerűen nem tudom erről lebeszélni a párom bárhogy próbálom, szombaton lenne a meccs ha ezt annak lehet nevezni, de bárhogy próbáltam nem tudom lebeszélni róla.


2022. jún. 23. 11:28
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

"De én nem tudom elhinni, hogy ez megtud történni amúgy ezen a világon. Lehet valami alternatív valóságban igen, de szerintem itt nálunk nem."

sajnos van egy olyan réteg, ahol ilyesmi tényleg elképzelhető...

2022. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Agylövött idióta a barátod, már bocs. Ilyen miatt? Ringbe hívni valakit? Úgy, hogy ráadásul a srác normálisan elnézést is kért tőle? Reggelire GTA V-lemezt evett, vagy mi?! Meg Muay thai-könyv lapjaival törölte meg reggel a s*ggét? Szégyen... És ne, ne akadályozd meg. Viszont egy szakítást kellene eszközölni.
2022. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon kezdj el aggódni, hogy hogyan kell szingliként élned 😃 ez nagyon durva szakító ok. Sajnálom... de hát vannak ilyen dolgok, amikor kiderül, akár sok év után, hogy nem azzal vagyunk együtt, akivel le tudnánk.élni az életünket. Szerintem az most az a pont, én lépnék a helyedben.


Sajnálom.

2022. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

22#

„Reggelire GTA V-lemezt evett, vagy mi?! Meg Muay thai-könyv lapjaival törölte meg reggel a s*ggét?”


🤣🤣🤣😂🤣🤣😂😂

2022. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem lennék együtt egy ilyen agresszív barommal. Mindig így rendezi a problémáit?
2022. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

#22 " Viszont egy szakítást kellene eszközölni."

Ameddig még anélkül meg tudja tenni, hogy összeverné.

2022. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog szakítani, mert "egyébként annyira szeret", meg "nagyon rendes pasi", meg "nagy a farka", meg stb. Az ilyen soha nem szakít. Csak néha majd kiír egy kérdést, hogy mit csináljon, mert az egyébként kedves és törődő párja eltörte a bordáját.
2022. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

#12 "ekkora baromarc, mint a pasid nem létezhet"

De, sajnos létezik, és sajnos nem is olyan kevés.

2022. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneknek kell, hogy valaki letörje a szarvát, ha már esze nincs.

Hagyd hátha leütik helyre ugrik az agya.

Írd meg mi lett.

2022. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám, verjék csak meg. Majd tanul belőle.

Az első barátom ilyesmi volt, az anyja is mindig bátorította. Párszor megvédtem pl a szomszéd pasival szemben, de semmi köszönet nem volt benne. Beleuntam, és a következő esetnél bementem a házba, a szomszéd pasi meg a ház előtt elverte. Volt hiszti, sírás utána rendesen, de megtanulta befogni a pofáját.

2022. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!