Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy ne menjen ebbe bele?

Figyelt kérdés

A minap a boltban vásároltunk, és egy srác véletlenül nekünk tolta a bevásárló kocsit, utána egyből bocsánatot kért, mondta, hogy nagyon elgondolkozott, és elbambult.


Viszont a párom elkezdett vele emberkedni és keménykedni, a pasi próbálta ráhagyni a dolgot, és ignorálni a párom, viszont Ő hajthatatlan volt, szóval mondta a páromnak, hogy figyelj itt a nevem, keress meg Messengeren, és megbeszélünk valamit.


Ha jól tudom a sztorit, akkor a srác Messengeren megint bocsánatot kért, viszont a párom tovább szidta, és azt mondta neki, hogy megfogja verni, a srác erre, hogy oké nem gond, elmegyünk a legközelebbi boxterembe, és szabályos körülmények között lerendezzük ha ennyire nagy a baj.


A srác amint megtudtam 10-en valahány éve boxol, úgy gondolom teljesen esélytelen a párom, de a párom hajthatatlan, hogy Ő megfogja verni Őt a saját terepén, mert a srác alacsonyabb, vékonyabb, és maximum jól megrugdossa a lábait arra úgy sem lesz felkészülve.


Félek attól, hogy az egészből valami nagyon rossz dolog fog kisülni, és egyszerűen nem tudom erről lebeszélni a párom bárhogy próbálom, szombaton lenne a meccs ha ezt annak lehet nevezni, de bárhogy próbáltam nem tudom lebeszélni róla.


2022. jún. 23. 11:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
94%

Megérdemli, menjen csak.

Te meg hagyd el ezt az ősembert

2022. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
32%
Tökös gyerek, de ha a másik bocsánatot kért, akkor feleslegesen mérgelődik.
2022. jún. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legviccesebb ebben, hogy a kérdező némbernek nem az a problémája, hogy a párja egy agresszív barom, hanem csak azzal, hogy most kivételesen egy harcművészetben jártas pasival húzott ujjat és nagy valószínűséggel megszívja.
2022. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
97%
Szokásos kamu boxolós kérdés.
2022. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Drogos a párod?
2022. jún. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

na mi a helyzet, kérdezőkém

vasárnap van.

lejátszották a szombati meccset? :D

2022. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Igen, hazajött a barátom teljesen szétvert arccal, nem is látni a szemét a monoklijától.


Nem tudom miért kellett annak a baromnak ennyire megverni, majd meglátjuk, hogy a rendőrségen mekkora szája lesz.

2022. jún. 26. 12:11
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
37: a rendőrségen a barátodnak is nehéz lesz, miután ő bujtogatta bunyóra a másikat. És remélem, téged meg megver otthon a pasid, ha még azok után is kitartasz mellette, hogy mindenkit szétverne.
2022. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha szabályosan ringben verekedtek , hogy jön ide a rendörsèg?


Te azért kérdező 22re is képes vagy lapot húzni🙄


Már ha a kamuzàsról van szó

2022. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Ti most komolyan bedőltök egy ekkora trollnak?🤦🏽‍♀️ Persze, rendőrség. Jót röhögnének.
2022. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!