Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom anyukája nem engedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyukája nem engedi el a páromat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom azért nem akar hozzám költözni, mert ha véletlenül mégsem tudnánk együtt élni, az anyukája már nem engedné, hogy vissza költözzön a családi házba. És ezért a párom nem akar kockáztatni, hogyha véletlen szét mennénk, akkor albérletet kelljen utána fizetnie. Hogyan tudnám elérni, hogy önálló életet akarjon érni, az anyja nélkül?

Én 27L, Ő 28F



2022. jún. 23. 16:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Jelenleg még mind a ketten egyetemre járunk, én azért, mert ez a második szakom, ő pedig megcsúszott, mert okj-t végzett, és mellette dolgozik. Én egyetem mellett dolgozom, és ösztöndíjat kapok, így fizetem az albérletet. Neki pedig teljes állása volt, ahol most mondott fel egy konfliktus miatt, így most állást keres, de van megtakarítása.
2022. jún. 23. 16:29
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha én a srác helyében lennék és szeretnélek téged, akkor alig várnám, hogy összeköltözzünk és fel sem merülne, hogy bármikor szakíthatunk. Nekem eszembe sem jutna, hogy valaha visszaköltöznék anyámhoz, ha egyszer szeretlek téged és végre összeköltözhetünk és elkezdhetjük a közös életünket. Szóval fura ez nekem. Lehet, hogy nem meri kimondani, hogy nem biztos, hogy te vagy a nagy ő.
2022. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, már félig kiszeretett belőlem, amiről tudok is. De ez azért történt, mert a költözés miatt, és az anyukája miatt sokat veszekedtünk. Mert részben azért is szerettem volna, hogy ide költözzön, mert az anyukája van, hogy napokra, vagy hetekre lefoglalja őt, mert hogy házi munkában kell segíteni, és ezért pl ilyenkor nem is találkozhatunk, vagy különben a szülei megsértődnek.
2022. jún. 23. 16:36
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Számomra így egyértelmű a dolog. A barátod az anyja mellett döntött. Te maximum csak 2. lehetsz az ő szemében. Tényleg érdemes így tovább kínlódni ebben a kapcsolatban?
2022. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
Aha. 13-as válaszodat olvasva azt tanácsolom, menekülj.
2022. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Idős kislány.
2022. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy ha sikerülne is elcsalnod otthonról, akkor is ő az anyukát keresné benned és előbb-utóbb ugyanazt csinálnátok, mint ő az anyjával. A kérdés, hogy vajon te is igazából olyan pasit keresel, akiről gondoskodni kell?
2022. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, ez nagyon gáz!
2022. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vicc, tipikus anyuci kismalaca lúzer.. menekülj
2022. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

„vagy különben a szülei megsértődnek.”


🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣

Hát ez a srác a tutyimutyiság jelképe. Remélem az anyját választja, és nem téged.

2022. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!