Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom anyukája nem engedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyukája nem engedi el a páromat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom azért nem akar hozzám költözni, mert ha véletlenül mégsem tudnánk együtt élni, az anyukája már nem engedné, hogy vissza költözzön a családi házba. És ezért a párom nem akar kockáztatni, hogyha véletlen szét mennénk, akkor albérletet kelljen utána fizetnie. Hogyan tudnám elérni, hogy önálló életet akarjon érni, az anyja nélkül?

Én 27L, Ő 28F



2022. jún. 23. 16:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt irod, hogy félig kiszeretett belőled.

Te ERRE akarsz alapozni egy együttélést????

2022. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd el mert elég gyerek mentalitása van, az anyjáék meg azok a tipikus mérgező szülők.
2022. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Akármennyire is ellentétes ez a modern individualista felfogással, egy komoly párkapcsolattal nem csak a másik felet, de annak a családját is a válladra veszed.. Nem véletlenül volt annyi háztűznéző szokás régen, ezen érdemes elgondolkodni.

25 éves férfi vagyok, én is tanulok még, és mellette főállásban dolgozom, mellette van egy nagyon komoly kapcsolatom, átérzem a helyzeteteket, a párom nálam lakik.

Szerintem a párod kapcsolata a szüleivel elég fura.


Az sem módosítja a helyzetet szerintem, hogy egyetemre jártok még mindketten, és a párod most munkanélküli. Ez a "nem akar albérletet fizetni" téma nekem csak béna kifogás.


Biztos, hogy csak az az oka, hogy fél elköltözni otthonról, mert nem fogadnák vissza?

Nincs ott más is?


Az anyósra visszatérve, most gondolj bele, hogy ez a nő lenne a gyermekeid nagymamája....


Én hagynám ezt a srácot, mivel valami bűzlik.

2022. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen nő nélkül se kéne már anyuci szoknyáján tobzódni
2022. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen?! Eddig kellett volna nevelni, egy felnőtt férfiról beszélünk.. papíron legalábbis. Ez szánalmas. Én mondanám, hogy akkor ez ennyi volt. Nem szenvednék ilyennel. Mindjárt a 30 at tapossa
2022. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt a helyzet,annyi különbséggel, hogy gyakorlatilag 2 hét után hozzám költözött, 1 hónap után kérdeztem rá, hogy most akkor mi van? Azt mondja ő már itt el velem, ha nem vettem volna észre :)

Így azzal a pár ruhával ami rajta volt és a biciklivel amivel jött annyija volt, de bevasaroltunk szépen neki, megvolt mindene ami kellett. Ez már anno 9 éve :)

Na az anyja azóta gyűlöl...

Mikor kérdezgette, hogy van mit enned fiam? Mit viszel dolgozni? Ő mondta, hogy persze, én minden nap főzök és meleg ételt visz a munkahelyére anyósom csak huzogatta a száját (míg vele élt minden nap munkába kenyeret és szalonnát vitt, nem viccelek!)

Azóta már több, mint 7 éve házasok vagyunk és nemrég született egy kisfiunk. :)

Ha nem akar hozzád költözni, mert fél az anyjától akkor jobb ha véget vetsz az egésznek és megkérdezed, hogy ki a fontos neki mostmár? Te, vagy az anyja?! Az anyja se várhatja el a fiától, hogy sose nosuljon és egész életében vele éljen...

Én az ilyen anyosokat nagyon nem értem.

2022. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!