Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik munkanélküliek lettek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik munkanélküliek lettek, és nem találtak állást, azokhoz hogy állt a párjuk?

Figyelt kérdés
Amikor az egyik fél elveszti az állását, és tartósan munkanélküli lesz, és emiatt semmit nem tud beleadni a költségekbe, a másik fél hohyan viszonyul ehhez? Bántja a munkanélküli társát, felrójja neki azt is, ha ennivalót vesz neki, (mert magának külön főz, magára semmiben sem sajnálja a pénzt) és semmilyen személyes dolokra nem ad pénzt neki? (Ruházkodás pl) A munkakereső jól keres, magára sokat költ.
2022. jún. 23. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez attól függ milyen tartós az a munkanélküliség, és hogy valóban látom-e, hogy keres, eljár-e interjúkra stb.

Nekem volt a férjem többször is munkanélküli, átvészeltük. Igaz, a szüleimtől hallgattam eleget, hogy micsoda munkakerülő tróger, meg csak a pénzem kell neki. Tanár voltam, huh, de jól járt velem. Apám szerint csak az nem talál állást, aki nem akar. Persze folyamatos műszakos betanított munka azonnal van, de ha a szakmádban akarsz elhelyezkedni, nem biztos, hogy olyan könnyű.

Engem GYES után tettek ki, 1,5 évig nem volt munkám. Diploma, nyelvtudás nem számított, a 2 kicsi gyerek nem volt vonzó sehol. Ő sem hánytorgatta fel egyszer sem, látta, hogy folyamatosan keresek.

De ha már ott tartottunk volna, hogy éhezik a család, akkor nyilván mindketten bármit elvállaltunk volna, de ezekben a helyzetekben inkább csak olyan állásokat pályáztunk meg, ami a szakmánkba vágott.

2022. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, van munkakeresés, de munka nincs. Max átmeneti, napi bejelentéses. Tehát nem az van hogy a munkanélküli dolgozni sem akar! És ezt a párja nagyon jól tudja, és a munkalehetőségeket is.
2022. jún. 23. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleve külön kasszan vagyunk. Párom nem támogat. A fonokomtol kaptam tobb havi dijat, hogy atveszeljem mig nem találok masik munkát.

A párom betegesen féltékeny, fel se tűnnek neki a problémáim.


Mikor eljottem a cégtől abszolut meglepett az, hogy de neki a féltékenysége a legnagyobb baja, es az ő rögeszmés valotlan bajairol kell igy beszelnem, még őt kell bíztatni nyugtatni, szeretetet törődést adni, holott ÉN KERULTEM PADLÓRA és nem ő.


Aztán valahogy átsuhant bennem az a gondolat, mit nekem munkanelkuliség, minek rágjam le tenyleg a körmöm, azzal ugysem lesz jobb, bevettem a lesz.rom tablettát. Nézzuk a pozitív oldalát, igy sokkal több időm lett magamra. Ugyis utáltam hogy a munka annyi időmet elveszi hogy életem se volt. Megérdemelt pihenésnek tartom. Aztan majd lesz másik melom és masik barátom is..

2022. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom betegesen féltékeny fel sem tűnt neki a problémám
2022. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Folyt. Szoval sem anyagi sem lelki támaszt nem kaptam tőle. Abszolut magamra hagyott magyarán.

És ez nem első eset. Szóval aláírta a "végrendeletét" előttem. Döntésem végleges.

2022. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Akkor el kell vállalni a napi bejelentéses munkát még nem talál az illető magának jobbat.
2022. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bizony, de az nem munkaviszony. Plusz ahogy írtam, a másiknak jó keresete van, és semmire nem ad pénzt a másiknak. Ruhára sem . Bugyik zoknik stb tehát nem báli ruhákra.
2022. jún. 23. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kitartani, amíg nem lesz másik munka, aztán kidobni. Jóban -rosszban együtt kéne lenni, ő is lehet még ilyen helyzetben.
2022. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hu, az enyém lelkileg-anyagilag is támogatott... Nagyon le a kalappal előtte. Többet fizetett a költségekbe, rezsit pl csak ő fizette, többet vásárolt stb.. Lelkileg is itt volt végig mellettem, pedig nem lehetett könnyű.


Megkapom a fizum,(merthogy már elhelyezkedtem), és meg is lepem egy nagyobb ajándékkal. Megérdemli. :)

2022. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!