Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat kettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat kettő ennyire más személyiséggel?

Figyelt kérdés

A férfi nagyon pörgős életet él, rengeteg pénze van, vállalkozásai vannak, 20-30km körzetben mindenki ismeri, soha nincs otthon mindig utazgat, nagyon társasági életet él, majdnem minden nap van valami programja. Kb mint egy híresség.

A lány egy vidéki egyszerű lány, kevés baráttal, nem nagyon jár ki, nincs vállalkozása hanem munkahelyen dolgozik de ott sem keres valami sokat. Tehát egy sima szürke lány a szomszédból.


A kémia nagyon működik, nagyon komolyan gondolják, a lány mivel 2 lábon a földön jár a pasinak tetszik hogy neki legalább nem a pénze a fontos hanem végre valaki önmagáért szereti. Nagyon nagy a szerelem, de mint kapcsolat van esély hosszútávon hogy működjön? Nektek mi a véleményetek? Filmekben lehet ilyet látni de a valóság ugye azért más.


2022. jún. 24. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez kettőtökön múlik.
2022. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg mindketten ennyire jól érzitek magatokat a kapcsolatban és őszintén szeretitek egymást, akkor talán tudtok idomulni egymáshoz olyan mértékben, hogy hosszútávon élhető legyen a kapcsolat.


Azért írom, hogy talán, mert a barátnőméknél pont ugyanez volt a felállás csak fordítva, barátnőm ment volna állandóan mindenfelé, míg a férje otthonülős típus volt. Ahogy teltek az évek, ez egyre inkább nagyobb szakadékot jelentett köztük. Aztán, amikor megszületett a kislányuk, végérvényesen tönkrement a házasság, mert a barátnőm állandóan ment a gyerekkel, a férje pedig otthon szerelgetett, újítgatta a házat. Az utolsó pár évben már sehova nem ment velük, a baráti társaságtól is teljesen elszakadt. Végül elváltak útjaik.

2022. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

A kontrollmániás férfiaknak pont megfelelnek az ilyenek.

Vagy az iranyitobb dominánsaknak, vagy féltekenyebbeknek is ilyen nők kellenek.

Sokan szeretik a csendes szolid antiszoc nőket, amely ferfiak nem tartanak fennt egyenrangú kapcsolatokat.

Hosszu távon működőképesek az ilyen jellegű kapcsolatok.


Viszont akik egyenrangu kapcsolatba keresnek társat, azok nem szoktak maguk alá választani, azokkal nem köteleződnek el, nem fognak mellettük lehorgonyozni.

2022. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A tényleges személyiségükről egy büdös szó nem esett a leírásban, inkább csak a jelenlegi anyagi helyzetükről, meg arról, mennyi ismerősük van. Attól még lehet közös hobbijuk, érdeklődési körük, ugyanolyan értékrendjük. Én csak emiatt nem írnám le a kapcsolatot - egyetlen egy buktató lehet: fogadják el a másik életvitelét... tehát ne nyavalyogjon a férfi azon, hogy a nő nem jár el annyit, és a nő se azon, hogy a férfi meg igen.
2022. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig két emberen múlik. Nekem két dolog ragadta meg a figyelmemet:

1. Megszületett ez a kérdés. Önmagában nem baj, hogy az ember elgondolkozik ilyesmin, de azt mindenképpen le kell tisztáznotok magatokban, hogy ez így nektek tényleg megfelel-e?

2. Az, hogy azt mondod, hogy megvan a kémia, kicsit azt a benyomást kelti, hogy a szexre helyeznéd a hangsúlyt (nem állítom, csak nekem ez jön le).

Ezzel kapcsolatban azért én elmondanám, hogy bár a szex valóban nagyon fontos eleme a kapcsolatnak, az én kapcsolataimat önmagában sohasem a kémia tartotta össze és a szakítások sem annak hiánya miatt következtek be elsősorban.


F

2022. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ott már eleve baj van, hogyha a nő szürke kisegérként tekint magára, de hogyha a férfi írta ezt a nőről akkor meg mégnagyobb. Azért szerintem fontos egy párkapcsolatban az hogy hasonló életmódot ilyenek a felek Mert azért ez is egy igény és hogyha egy idő után nem lesz kielégítve akkor ez hiányozni fog belőle. Most ha lánynak az az igénye hogy nyugodtan legyen, a férfinak meg az hogy pörögjön akkor szerintem ez a kettő már eleve kiüti egymást. De egyébként igen, ez a két felen múlik, hogy hogyan oldják meg és hogyan elégítik ki egymásnak az igényeit. Az hogy működik a kémia, szerintem minden kapcsolat elején alap, hiszen ilyenkor olyan hormonokat termel ünk hogy jól működjön.
2022. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4. Így van, bár azért nagyjából sejteni lehet, hogy aki szociális és pörgős életet él, aki pedig otthon ülő típus, azoknál a személyiség is eltérő lehet. De ezek továbbra is csak külsőségek.
2022. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Kuka
2022. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Nehezen fog TARTÓSAN működni ez a kapcsolat.
2022. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!