Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal dolog távkapcsolat mellett?

Figyelt kérdés
Egyik jó barátnőm(27N) külföldön él, a pasija pedig másik országban. Nos, a barátnőm nagyon magányos ott ezért megörült mikor nagy nehezen tudott valakivel közös programokat csinálni. Igen ám, csak akivel csinálta ezeket egyedülálló férfi (25 éves talán) és nem említette neki egyáltalán a távkapcsolatját. Csináltak mindenfélét, vacsora étteremben, filmezés lakáson(!) majd 1 hónap után rákérdezett a srác, kb. hogy mik az esélyei és ekkor közölte vele a kapcsolati státuszát és hogy semmi esélye. (Nekem úgy jött le, eléggé megvezette szegény srácot bármennyire is magányos volt a barátnőm.) A srác erre adott kb. egy ultimátumot, hogy vagy lesz egy barátság extrák kapcsolat vagy semmi! Én barátnőm helyében belemennék, szerintem kizárt hogy a pasija is tudja tartani a monogámiát. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

2022. jún. 24. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk távkapcs van. Tartom a monogámiát, eszembe se jut megcsalni a páromat. Én külföldön vagyok, barátnőm magyarországon.

Ha valaki nem bírja annak nem való távkapcsolat.

2022. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bajom sem a nyitott kapcsolatokkal, sem a barátság extrákkal dologban (sőt, most pont egy olyanban vagyok), de a barátnőd egy hazug rhibanc.

Vannak bizonyos alapvető szabályok. Mondjuk hogy nem használunk ki mást, és nem verjük át.

Arra nem fogok válaszolni, hogy barátnőd helyében mit tennék, mert ennél gerincesebb vagyok, nem tudok, és nem is akarok egy ilyen számító nő fejével gondolkodni.

És mellesleg: hol van előírva, hogy a pasinak nem lehet más?

2022. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd "pasija" egyébként tud róla, hogy a barátnője mással dug?
2022. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A barátnőm saját bevallása szerint eddig teljesen hűséges maradt, nem történt semmi senkivel
2022. jún. 24. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcsolat van nálunk is,de eszembe se jutna más felé kacsingatni.


Ha ennyire nem bírja a párja nélkül ne menjen bele egy távkapcsolatba.


Azt pedig inkább nem írom le mit gondolok a barátnődről...

2022. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hasonlóan látom, de ő még hezitál az ajánlaton mert nem akarja elveszíteni az egyetlen ottani barátját...

Való igaz, hogy azért felmenni pasi lakására filmezni elég félreérthető hiába tényleg csak filmeztek

2022. jún. 24. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
ez ilyen azahriah story?
2022. jún. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még mindig megcsalásnak hívják és még mindig parasztság. Legalább annyi minimum becsület legyen benne hogy szakít az otthonival ha már ennyire viszket neki.
2022. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírja a távkapcsolatot, akkor zárja le és keressen dugópajtit a közelében. Minek tartja fent a kapcsolatot a párjával? A másik meg, hogy a srácot is jól megvezette. Nagyon ellenszenves számomra ez a viselkedés. 27 éves fejjel lehetne több esze.
2022. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!