Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel esett ez meg párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel esett ez meg párkapcsolata során? Szóval a párommal 9 éve vagyunk együtt. Voltak kisebb nagyobb surlódások de nem annyira komoly. Az utóbbi 1-2 évben sokat kritizál engem ami nekem nagyon rosszul esik de ő ezt nem így veszi fel.

Figyelt kérdés
Pl: Volt olyan hogy másokhoz akart hasonlítani ( hogy látom mit csinál én mért nem csinálom azt. Nem kell rosszra gondolni. Én meg erre azt szoktam mondni neki hogy vedd feleségül. Mindig mondom neki hogy ne hasonlítgasson máshoz. Ha nem vagyok így jó akkor lehet menni. Mérgembe ezt szoktam mondani mert rosszul esik. Sok mindenben kritizál. Mind a főzés stb. Legutóbb mondta hogy főzzek valami újat. Főztem is egy alap anyagból amit ö is szeret így még nem evett. Nem volt rossz szerintem meg lehetett enni. De ő neki nem tetszett már egyből azt mondta hogy nulla vagyok főzésből meg hogy nyakon vág (Soha nem bántott megy jegyzem) CSak így szóban mondja. Pedig nem egy ember evett már abból amit főztem. Azt mondják jól főzöm. de mindegy szerintem nem kellett volna ennyire ki akadni. Nem mindenkinek ízlik minden. És még sok mindenben kritizál. Tényleg mindent meg csinálok neki. Ha kora reggel megy dolgozi felkelek én is elkészítem a táskáját. Haza jövök a melóból egyből neki állok főzni hogy mire jön kész legyen minden. Mégsem vagyok jó most már úgy veszem észre. Egyre jobban érzem most már hogy ez már nekem nem jó. Azzal nem foglalkozik hogy nekem mi lenne a jó vagyis én ezt veszem észre. Nem tudom hogy mit csináljak. Neki áll feljebb hogy ha megsért akkor nincs kedvem elmenni vele pl Strandra.Hogy vágjak jó pofát olyankor. Nem értem. Sokszor rosszul érzem magam így ebben az egész kapcsolatban. Mindig mondja hogy én megsértődöm meg hogy nekem már nem lehet szólni. Mondom nem az hogy nem lehet csak nem mindegy hogy hogy. Nem megsértve a másikat. Persze mindig el mondja hogy nagyon szeret. Nem tudom hogy mi legyen. Zavarja hogy ha műkörmöt csináltatok pedig azt én fizetem nem ő. Ha ki sminkelem magam akkor egyből azt mondja hogy minek meg kinek turbózom fel magam. Nah. Tényleg már sokszor elegem van. Nem egy rossz ember ezt ki jelenthetem de ezen a téren nem jó. Már sokszor azon is gondolkodom hogy még gyereket sem szeretnénk szülni neki. Nem tudom mi legyen.

2022. jún. 26. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, tudod mire való egy lábtörlő? Olyan, mint te. Teszi a dolgát, mégis bele törlik a lábukat. Nagyjából te is ilyen funkciót töltesz be.

És te miért nem hagyod ott, ha nem jó vele?

2022. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2022. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerü, ha 💩 vele szakíts vele.
2022. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hellmano ***** válasza:
73%

Például nekem is volt ilyen kapcsolatom, amikor túlléptem egy határt és én nem vettem észre olyan zsigerből jött az alázás belőlem szövegben, hogy nekem fel sem tűnt, hogy ezzel megsértem a párom. Így visszanézve már lassan 20 éve, még mindig kis szégyent érzek emiatt amúgy, amiket szóban műveltem...holott tényleg szerettem a csajt nagyon és ő meg ugyanúgy engem, de teljesen elmartam magam mellől ezzel a sértegetős viselkedésemmel. Megmondom az őszintét, hogy fiatalon én többnek tartottam magam, mindig a párjaimnál és volt egy lekezelő stílusom is, amit sajnos a nők váltottak ki belőlem, mert megszoktam, hogy rajonganak értem és mindenki velem akart összejönni. Én úgy tettem le ezt a viselkedésem, hogy egy idő után nem kellett állandó kapcsolat, mert tudtam, hogy elöbb vagy utóbb úgyis így viselkednék a párommal, így inkább csak jöttek mentek a csajok. És kinőttem ezt a viselkedésem, már nem viselkedem így a párommal soha, szóval van az a pont, amikor benő a fejelágya az embernek csak idő kell.


A párod meg te viszont már régóta együtt vagytok lehet már megunt és ő sem veszi észre a sértegetéseit vagy így akar elmarni maga mellől, hogy ne neki kelljen kimondani, hogy szakítsatok stb.

2022. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Látod te is szerintem hogy ez már jobb nem lesz. Ne vesztegess rá több időt.
2022. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezel téged mintha egy kabát lennél a fogason, amit akkor vesz le, amikor épp szüksége van rá. Nem azt mondom, hogy menthetetlen ez az egész. Magyarázd el neki, hogy ezek a dolgok téged zavarnak, adj időt hogy megérjen ez benne, s ha semmi változás , akkor kalap…
2022. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ez a baj hogy kinyalod a s*gg*t. Oké hogy szeretjük a párunkat és törődünk vele, de meló után biztos nem szakadnék meg hogy gyorsan főzőcskézzek őnagyságának… Rendelnék valamit gyorsan vacsira aztán hello. Legalább nem húzza minden szarra az orrát amibe én időt és energiát fektettem.

Nők basszus legyen már tartásotok itt mindenki olyan szinten alárendelődik a párjának hogy jó hogy azt hiszik ezek a p*csök (tisztelet a kivételnek) hogy bármit megtehetnek mert úgy is benyelitek…

Az összes párkapcsolatomban egyek voltunk. Ha én dolgoztam ő intézte a vacsit és ő rakta rendbe a házat nagyjából, ha ő dolgozik akkor pedig természetes hogy én. Sose volt elvárás hogy csak én főzhetek csak a nő takarít… plusz alapból nem vagyok egy rabszolga habitusú nő. Én is dolgozom én is fáradt vagyok és egy normális férfi ezt látja. Senki nem várta el hogy haza jőjek és még hat fogásos vacsorát főzzek. Épp ellenkezőleg akkor ők dobtak össze valami vacsit mire hazaértem…

Ha valakinek pedig így nem vagyok jó mert megszokta hogy az anyja kinyalja a hátsóját az mehet isten hírével.

2022. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig összetehetné a két kezét azért, amennyire gondját viseled jó feleség módjára...
2022. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

én szívesen ismerkedem veled, míg a párod kocsmázik. :D

tudod, van az a vicc, ha párod bejelenti legközelebb, hogy kocsmázni megy, dobd fel neki, hogy oké, édesem, én meg este 9-kor szeretkezni fogok... aki itt lesz, itt lesz, aki nem, az nem... :D

2022. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"a kora reggel megy dolgozi felkelek én is elkészítem a táskáját. Haza jövök a melóból egyből neki állok főzni hogy mire jön kész legyen minden."


Na itt a baj, az elejétől. Cseléd szerepbe helyezted magad, akkor ne csodálkozz,ha annak tart.Miért tiszteljen? Szolgáját nem tiszteli.

Egymás kedvébe járásnak kölcsönösnek kell lennie.



Minél jobban a kedvébe akarsz járni, az ő kényelmét boldogságát nézni, annál jobban kritizálni fog, és semmibe venni, később lehet agresszív lesz.

2022. jún. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!