Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a legtöbb férfi ujjszülöttet és gyereket sem?

Figyelt kérdés
Nem értem és ki vagyok akadva mikor is az élet egyetlen értelme és lényege ez. Mikor ezt próbálom megmagyarázni aktuális páromnak akkor meg ideges lessz
2022. jún. 26. 15:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Mert gondolom eleg neki a tiz ujja, nem akar melle uj ujjat szulni :)



38F incel

2022. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Forrás arra vonatkozóan, hogy a


L E G T Ö B B


férfi nem akar.


Pontos hivatkozást várok!

2022. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Mi az az ujjszülött?
2022. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

"az élet egyetlen értelme és lényege ez"


Neked. Rengeteg másnak meg nem.

2022. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom te kikkel talalkoztal de nekem minden ismerosom akar. Egy olyant se ismerek aki nem akarna.
2022. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Miért nevezted meg külön ezeket az állapotokat?
2022. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van gyerekem, de még ígyis azt mondom, h nem csak ez az élet értelme!

N 30

2022. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Mi az az ujjszülött?
2022. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Én azért nem akarok soha, mert a gyerek tönkreteszi az ember életét. Mindent fel kell áldozz, hogy neki jó élete lehessen. Ennyit nem ér. Egyszer élünk, egyszeri dolog az élet, ki kell használni. Én élvezni akarom az életet, amit gyerek mellett nem lehet.
2022. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Hellmano ***** válasza:
76%
Nekem például egy gyerek az semleges, se rossz érzés nem fog el, ha meglátok egyet, se jó...mintha nem is léteznének számomra. Közben meg a kisgyerekek, akik még nem beszélnek stb. elméletileg azt mondják, hogy látják az aurát bizonyos életkorig úgy mosolyognak rám, mint a tejbetök. Ismerek olyan embert, akit, ha meglát egy kisgyerek elkezd sírni :D Szóval elméletileg jó aurám lehet, mert tényleg még ilyen kisgyerek nem sírt a közelemben csak nevetett rám, sőt idegen kisgyereket, ha eltolnak és néz a babakocsiból azt vettem észre, hogy akkor is annyira néznek és mosolyognak rám.
2022. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!