Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan van egy pasi hányingere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van egy pasi hányingere sajt fiát kel pelenkázni?

Figyelt kérdés

Nemrég született párom azt mondta ő nem mert a szagoktól felfordul meg a látványtól a gyomra.

Lehet csak nem is szereti a fiát vagy bújni akar előle?


2022. jún. 27. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek hányingere van a szarszagtól, neked nincs?
2022. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

A sajáttol nem kene..

Azt kéne benne látnia hogy védtelen, segitsegre szorul, Rád számít!nem tudja magát ellátni, es ehhez mindent kizársz. Apai ösztönökkel menne csak.


A szomszedgyerek pelenkája nekem is hányinger. De az szomszedgyerek.

Egy apának viszont nem normalis ha a sajat gyereke szomszedgyerek szint.

2022. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Hülye pelda de vannak ujszülöttek akiket kidobnak a kukába. Most érdekelne barkit is az hogy fuj konténer büdös? Na ez egy emberi ösztön hogy segítesz.

A fenti esetben apai ösztönhiány van. De sok apa ilyen hányingeres. És maszkban pelenkáznak meg ezek mennek a neten is.

2022. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagyok még ott, meg őszintén szingli is vagyok. Viszont imádom a gyerekeket. Várom már, hogy legyen sajátom is. Most viszont picit elgondolkodtattál. Éjszaka, ha fel sír, az nem gond számomra. Kevés alvással is elvagyok és amúgy se nagyon alszok esténként.

De az ilyenekhez valahogy nincs gusztusom. Az ilyen kellemetlenebb szagoktól már öklendezek, valamint ha pl hányást látok én is hányok. Vérrel nincs bajom, vérvételnél is szoktam nézni, ahogy beszúrják a tűt. Engem valahogy "nyugtat". De az ilyen dolgok már nekem soknak számítanak. Szóval lehet létezik.

2022. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Van, akinek tényleg ennyire gyenge a gyomra, de akkor tudnál róla. Valószínűleg inkább ki akar bújni a feladat alól, én nem hagynám a helyedben, kapja össze magát, és próbálja meg.
2022. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Nekem pl. az idehányt, mondatnak szánt szavaktól van hányingerem :D


De hogy komoly legyek: anyaként is elkapott anno a hányinger, ez nem hinném, hogy bűn lenne. Ezzel együtt természetesen szeretem a gyerekemet és elláttam, ellátom, mert rám van bízva, felelős vagyok érte és fejben felül lehet írni a rosszullétet, ami valahol teljesen természetes reakció.


Kapaszkodj meg, engem néha a hányástól is az öklendezés kerülgetett, ettől függetlenül természetesen tisztességgel és szeretettel ápoltam a gyerekemet vagy bárki szerettemet, akinek erre szüksége volt.

A sebekkel, gennyes kötésekkel sem vagyok jóban, de tudok disztingválni.


Drága “zuraddal” lenne érdemes tudatosítanod, hogy ez neked is ugyanannyira “fujj” meg “gusztustalan”- senki nem születik (egy-két aberráltat kivéve) úgy, hogy ezt direktben élvezné, de a kisgyerek egy darabig bizony ezzel jár. Lesz szíves nem hisztizni és fanyalogni, hanem kivenni a részét, mert az ő gyereke is.

Ilyenkor gondoljatok arra, hogy időben el lehet kezdeni a bilire, wc-re szoktatást, aztán akkor max 2 év az egész… mondjuk azért még bölcsis korban oda kell pattani a budiba megtörölni a kicsi fenekét, meg esetleg néha kis ovisnak is lehet pisi meg hányásbalesete… szóval pár évig nem kéne ezen veszekedni meg fanyalogni.

A mi alsórészünket is kitörölte anno valaki- hát most rajtunk a sor, mi választottuk :D

2022. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
SAJt FIÚÚÚ 🧀 🐁
2022. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Van persze, senki sem szeret szarra nézni, vagy szagolgatni. Más kérdés hogy egy szülő ezt leküzdi, hiszen nem engedheti meg magának hogy finnyáskodjon (hacsak nem a párján parazitáskodik, és minden kellemetlen munkát rátol)
2022. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

Igen van. amikor jó hígat odaf*sik, és folyik mindenhova.. a szagtól meg kicsordul a könnyed.. inkább vágott hagymalevet csepegtetnél a szemedbe.. de ezt ne még 1x.


de amikor nem leszel ott, és a gyerek sír, akkor ki fogja cserélni a pelust szó nélkül, mert nem lesz aki helyette megcsinálja.

2022. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Fel kell nőni a feladathoz.

Megfogod, nagy levegő, haladni kell, és kész.

(szőlő utáni teli pelus, naaa az a tuti🤣)

2022. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!