Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar dolgozni Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar dolgozni Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

7 hónapja vagyok együtt a párommal.

Mikor össze jöttünk ott hagyta az akkori munkahelyét,hogy közelebb legyünk egymáshoz ne erre menjen rá a kapcsolat.

Azóta szinte semmilyen munkája nem volt, keresget de nem igazán töri magát rajta..el megy interjúra de egyéb okokból egy sem felelt még meg neki (mindig más a kifogás) jelenleg én tartom el, több műszakban is dolgozom és bár nem kellett többet vállalnom amiatt,hogy ketten élünk a fizetésemből mégis fáradtabb vagyok talán a lelki része miatt,hogy egyszerűen semmi értelme annak,hogy havi 16-18 napot dolgozom és konkrétan semmit nem tudok magamra költeni mert kell a pénz a fontosabb dolgokra amikre eddig nem volt gondom.

Szeretem,mindenben mellette vagyok és támogatom de ez nagyon gáz.

Kezd rá menni ez az egész, együtt élünk de annyira idegesít már ez az egész,hogy minden nap össze veszünk valamin mert türelmetlen vagyok és feszült.

Szerintetek lesz munkája? Vagy léteznek ilyen emberek?

Amikor még volt pénze sokat bele fektetett a kapcsolatba anyagilag (össze költözésnél) de azóta...

Köszönöm

25/L


2022. jún. 27. 23:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Én kiraknám a szűrét, szerintem nagyon ciki ez. De előtte lehet érdemes lenne megtalálni az okokat. Depressziós ? Érte valami rossz az előző munkahelyén vagy csak szimplán ennyire lusta ? Ami nem gond amúgy , az a kérdés neked így megéri -e?
2022. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Honnan a retkes világból szeditek össze ezeket az élősködő farkakat?

Én tuti visszaküldeném oda, ahonnan jött.

2022. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Ultimátumot adj
2022. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Valami faluban laktok?
2022. jún. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
xdd
2022. jún. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az anyósom segített hasonló szituban....
2022. jún. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez a típus nem fog változni.
2022. jún. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%

És rendesen elvárja, hogy fizess mindenhol?

Nekem volt ilyen exem, de ő pszichopata volt, egyedi eset. Ő elvárta és még próbált is becsapni.

2022. jún. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Ha ennyi ideje nincs munkája, el kellene vállalnia bármit, legalább átmenetileg, amíg jobbat nem talál. Adj neki viszonylag rövid határidőt, pl két hetet. Ha addig nem talál munkát, a második hét végén ki is költözhet, mehet, ahová akár.
2022. jún. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kérdésben a két véglet látható.


Az sem normális, ha sokáig nincs munkád és csak lopod a napod, de az sem, ha megszakadsz, ráadásul a semmiért.


Aki hagyja, hogy te szenvedj több műszakban, miközben ő csak otthon fekszik, nem tisztel téged sajnos. Neki van tengernyi szabadideje, neked nem lehet. Ő nem ad bele pénzt a közös életetekbe, de adj bele mindent. Na, majd tudod mikor...

2022. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!