Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek kikészülni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kikészülni a barátom mellett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem miért viselkedik így velem. Lehet hogy nem kellene, de folyton azon jár a fejem, hogy miért bánt mindig engem. Ha nem vagyunk együtt is ideges, feszült vagyok. Valahogy hiába szeretném, hogy szeressen, rajta még sem érzem ezt. Eleinte folyamatosan bókolt, mindent megtett értem. 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt.

Azt mondja buta vagyok, mert a diplomás kolléganője okosabb, mint én, de nem érti miért sértődök meg ezen, mikor ő csak viccelt, velem nem lehet viccelődni. Meg egyszer meg is mutatta, hogy hol csókolóztak az exével, meg más nők képeit, akik az ismerősei nézegeti előtte, és mutatja, hogy ha egy nőnek nagyobb melle van, mint nekem. Sőt még ezen okból a kolléganőjével is összehasonlított, ugyanis az enyém kisebb valamivel.


Volt már olyan mentünk együtt valahova kikapcsolódni, és ott kezdi el mondani, hogy lecserél más nőre viccből, meg hogy nem értek semmihez, lusta vagyok stb. Úgy gondolom ehhez senkinek semmi köze, meg nem is érzem igaznak. Mikor mondtam, hogy én meg elejtek egy számára ciki dolgot, akkor meg volt sértődve.

Azt mondta velem a csokot sem lehet felvenni, mert én nem akarok gyereket házasság nélkül. Sőt még azzal is viccelt egyszer, hogy bár kiszakadna a gumi óvszer, ő örülne egy gyereknek, nem úgy mint én, azt sem tudja, én mit akarok.

Egyáltalán nem értem miért viselkedik így, hiszen az én viselkedésem vele szemben nem változott. Viszont magamon azt vettem észre, ha nem is vagyunk együtt, akkor is ideges vagyok, meg úgy érzem, hogy utálom magam. Anyám szerint is a barátomnak igaza van, nem lehet velem kijönni, hiszen ő sem tud, ha meg nem veszem észre, hogy félrelép, akkor nem tud sajnálni.


2022. jún. 29. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele! Minek vagy együtt valakivel, aki lépten-nyomon megaláz, szándékosan bánt? Az, hogy hozzáteszi, hogy viccel azzal, attól nem lesz kevésbé bunkó. Ő élvezi, amit csinál, anyád nemkülönben, mindketten módszeresen semmisítik meg az egyébként sem sok önbizalmadat. Ha kirúgtad keress egy pszichológust.
2022. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold, hogy szakít vele. Hónapok óta írja ezeket. Azt gondolja, hogy megfog változni a pasija. Ezren mondták már neki, hogy szakítson. Nem fog, mert hülye. Kár is pazarolni rá az időt, nem normális.
2022. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"hiába szeretném, hogy szeressen, rajta még sem érzem ezt"

Szerintem ne tegyél ebbe több időt és energiát, nem jó neked ez a kapcsolat.

2022. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedben mindig ellenőrizném a gumit, kitudja mit csinál a kis hímribi, mikor nem látod..
2022. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Tiszta exem. Ugyanezek a dumák, ugyanez a viselkedés. Nárcisztikus barom. 3 évet vett el az életemből.
2022. jún. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Hatalmas bunkó, szakíts
2022. jún. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Vótmá.
2022. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem fog vele szakítani, csak itt nyekereg tízmillió kérdésen keresztül.
2022. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!