Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokadjára visszaengedtem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadjára visszaengedtem, és most megint kidobott, teljes mértékben kiábrándultam belőle, és szar embernek tartom. Helyén van ez?

Figyelt kérdés
Volt 2 szakítása régebben az ő részéről, és harmadjára is visszaengedtem magamhoz az ex barátnőmet, pedig előtte megkérdeztem, hogy biztos nem játsza el újra ezt velem 3-adjára is, és azt mondta sokat változott, más ember lett. Jó elhittem, fél év múlva kidobott :). De a szokásos legyünk barátok duma, meg majd megadja az új számát, de valahogy már ezek után nem tudok rá úgynézni mint egy normális emberre, csak mint egy szaralakra, és a gyűlölethez közeli haragot érzek, mert annyi midnent megtettem ezért a kapcsolatért, ő meg csak úgy elcseszi. Kérdésem, hogy mikor elküldöm a pics*ba, meg nem akarok már barát se lenni ezek után, akkor ő miért akarja nnyira hogy mi beszéljünk, meg barátkozzunk meg egyebek ? Mi a sz*r ez a reakció, ha nem kellek neki, akkor miért akar a nyakamon lógni ? Vagy nem akar haverkodni ? Csak úgy lesajnálásból mondta mint ahogy szokták ?
2010. szept. 20. 19:06
 1/5 Kamuuu ***** válasza:
Vagy csak a szex ha van,volt vagy 1 hülye idióta csaj... meg is érdemli hogy dobd ki a kukába hát ne foglalkozz vele mostantól szard le:D
2010. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nincs ló, jó a szamár is, én is beleestem már ebbe a hibába

ha elég erős vagy mond meg neki, hogy te már nem akarsz tőle semmit, se barátság, se más egyéb


larkin

2010. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azért akarja, hogy maradjatok barátok, mert negyedszerre is vissza akarja majd könyörögni magát, ha már nagyon egyedül érzi magát.

Nagyon durván nem érdemes elküldeni melegebb éghajlatra, nem éri meg a feszültséget.

Az meg hogy gyűlölet közeli érzelmeid vannak iránta azt jelenti, hogy valaha szeretted (vagy tudad alatt még most is)... ez normális, el fog múlni...

2010. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos jól szórakozik azon,hogy eljátszhat veled.Azt gondolja hogy rá vagy szorulva.Lássuk be,elég tutyi-mutyin álltál hozzá a dologhoz.Már rég meg kellett volna szakítanod vele a kapcsolatot.Most itt a lehetőség,hogy végleg lehúzd a wc-n.
2010. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kettő dolgot tehetsz. Totál kihazsnálod a csajt és a szexuális játékodként fogod használni vagy ott hagyod. Miért te vagy a szamár? Legyen ő.


Amúgy belőled táplálkozik, hisz Te mindig ott vagy neki, mivel jelenleg te vagy a szamár. Fordíts a helyzeten. Mikor már jól tönkrement, eldobod. Nem kell vele utána foglalkozni, ha öngyilkos lesz, az lesz ennyi, a selejtes dolgok mindig kidobódnak.

2010. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!