Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem kíván?

Figyelt kérdés

Az a helyzet (kicsit hosszú lesz, bocsi), hogy 5 hónapja vagyunk együtt a barátommal és én úgy érzem hogy a szexuális életünk nagyon nincs rendben. Még szűz vagyok, és egyszerűen nem tudja elvenni a szüzességemet, mindig kicsúszik belőlem és nem megy be neki, ha segítek akkor utána meg kínosan érzi magát, és mondja is hogy ez olyan kellemetlen. Na most az elején sokszor próbálkozott/próbálkoztunk de az elmúlt időben egyre kevésbé. Olyan, mintha nem kívánna, most 2 hétig együtt voltunk, ebből 1 alkalommal történt bármi is (el is ment meg minden), de hiába próbálok közeledni hozzá, olyan mintha ő nem akarna, pedig látszik rajta hogy amúgy 'feláll neki' meg azzal nincs baj, csak így egyszerűen úgy érzem hogy nem kezdeményez, viszont én már nagyon le akarok vele feküdni. Mit kéne tennem?

Előre is köszönöm a segítséget, nagyon nagyon el vagyok keseredve, nem akarom hogy ennek a rovására menjen tönkre az egész kapcsolatunk.

20/L



2022. júl. 3. 00:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Mi az hogy kicsúszik?

Egyszer kellene csak tövig tolnia.

Ő is szűz még?

2022. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#1 Nem szűz már, elvileg volt már lánnyal, 6 évvel ezelőtt. Hát úgy értve kicsúszik, hogy mikor bedugná, lejjebb csúszik neki a fenekem felé, és az már nem a jó hely :D de még arra is gondoltam, hogy esetleg nem elég kemény, de az.
2022. júl. 3. 00:46
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért ragaszkodsz hozzá, ha ennyit sem tud megoldani?
2022. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#3 Mert imádom, szeretem. De az előző barátommal is ugyanez volt a probléma, és kezdek kicsit kétségbe esni hogy bennem van a gond, voltam nőgyógyásznál is, ő azt mondta, hogy minden rendben velem, csak annyira hülyén érzem magam még utálom, hogy azért 5 hónap csak nem kevés idő és egyszerűen nem megy a dolog.
2022. júl. 3. 00:48
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

Nem az van, hogy nincs rendben a szexuális életetek. Nektek nincs olyan.

Szerintem kifogtál két béna fickót egymás után. Én hallottam már olyat nőtől, hogy az első pasija elküldte, hogy túl szűk ott lent. A következő meg tudta oldani. Azért vannak helyzetek amikor nem bénázni kell, csak csinálni és kész.

2022. júl. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Megfordult a fejemben az is, hogy esetleg "morning-sex-type", akkor jobban mennének a dolgok, de nem akarok annyira rámászni, várom hogy ő kezdeményezzen, de így ahh..olyan mintha nem akarna...

De egyébként a kapcsolatunk többi része teljesen rendben van, nincs semmi probléma, csak ez így elég necces..

2022. júl. 3. 00:52
 7/32 A kérdező kommentje:

#5 Értem, de vajon mit lehetne csinálni ezzel a dologgal?

Emiatt nem szeretnék vele szakítani, csak így eléggé fura. Azért azt nem mondanám hogy nincs, mert petting meg ilyesmi megy (szerintem az is oda tartozik). Mostmár ugye ritkábban, mint említettem fentebb, de azért van valami.

2022. júl. 3. 00:54
 8/32 anonim ***** válasza:
7%
Gyere segítek neked, utána meg már csak menni fog :D
2022. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

#7

A próbálkozásai fájtak neked vagy ezzel nem volt gond?

Az hogy ritkulnak a próbálkozásai, nem egy túl jó jel.

2022. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
#8 Már vártam egy ilyen választ :D köszi, nem élnék vele.
2022. júl. 3. 01:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!