Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki? nem ciki? vagy ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki? nem ciki? vagy ne is foglalkozzak mások véleményével?

Figyelt kérdés

szóval van egy srác, aki tetszik, és én is neki ... csak a korkülönbség a probléma ... Ő 16 éves, én pedig 19 ... engem őszintén szólva nem zavar ... csak egy suliba járunk, és tartok a többiek véleményétől.

(igen, 19 évesen még gimibe járok... de nem bukás miatt ... )

szerintetek bevállaljam ?:)


2010. szept. 20. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Biztos van aki leszólna érte, ugyan úgy mint a 16 éves lányokat a 25 éves pasikkal. Szóval ezt döntsd el te, hogy akarod-e. Szerintem ha feltetted a kérdést, akkor picit meg vagy torpanva. Én azt mondom, hogy ne légy megtorpanva. Hajrá. :)
2010. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Ezt megkérdezhetem? :) Csak megyét, ha szabadna.
2010. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Általában azért járnak a lányok idősebb fiúkkal, mert a fiúk később érnek, és kb így lesznek "egyensúlyban". Az idők során ez valamilyen szabállyá vált sajnos és elítélik ha egy nő egy fiatalabb sráccal van. Pedig ezzel nincs baj, ha működik, de általában nem működik, mert ritka az olyan 16 éves fiú, aki megfelel egy 19 éves nő értelmi képességeinek és elvárásainak. Nem tudom..egy próbát megér, de ezek a kapcsolatok nem véletlen nem működnek..
2010. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szia, én elkezdtem nyomulni(hasonlo korú fiu tetszett) és az ellenkező irányba menekült(pedig tudom, hogy ő neki is tetszettem) szóval óvatosan!!! 19/L
2010. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

köszi :)

amúgy ő nem tudja még, hogy tetszik nekem, de ő mondta, hogy tetszem neki, meg jó volna kettőnkről beszélni stb ... :)

2010. szept. 20. 20:46
 6/22 anonim ***** válasza:
ma 20:44: Te nekifutásból vagy ekkora marha vagy alapból?
2010. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
am B.A.Z. megye :D
2010. szept. 20. 20:47
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Hagyukmá' ezt a lányok előbb érnek szöveget. Ugyan már.. Testileg? Hurrá.. és agyilag? Kimerem mondani, hogy igen is a lányok több mint 50% -a egy nagy szajha. Némelyik azt állítja magáról, hogy ő bizony milyen érett, de mikor tényleg gondolkodni kéne az életről, kivágja a hisztit, egy bizonyos része. Vagy akkora arca van, hogy alig fér be az ajtón, vagy arra büszke, hogy hú de beb@sztam, vagy hogy hú de megdugtak. Igen, ez megy ma a középiskolák egy komolyabb részében. Szégyen.

És nem kérek kritikákat a véleményemre.

2010. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát az nem az én megyém, pedig én is pontosan ilyen helyzetben vagyok.
2010. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

és ez milyen mértékben válasz a kérdésemre? ha meg tudod magyarázni kössz ..

am én nem mondtam h hú de érett vagyok ..

2010. szept. 20. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!