Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyanús lenne baba témában ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanús lenne baba témában ha barátnőtök azt mondaná hogy?

Figyelt kérdés

"anyudéknak is fontos lenne az unoka, szeretnék ők is"



Persze több éves kapcsolat esetén,ahol a nő már nagyon szeretné..


Ez a mondat csak azért érdekes mert nekem szüleim nem nagyon hozzák fel a témát,de persze látom h mennyire szeretik a kicsiket..


2022. júl. 5. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A nő nyilván gyereket akar. De nem értem mit akarsz kérdezni.
2022. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Attól a nőtől menekülni kell, amelyik gyereket akar!
2022. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Gyereket akar és finoman célzott arra hogy apa lettél. Sajnálom haver. Ez van.
2022. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Mi ebben a gyanús? Gyereket akar, nem titkolja. Növessz gerincet, ha te nem akarsz és mond meg egyenesen.
2022. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a gyanús. Egyértelműen szeretne gyereket, és lehet, a szüleid már pedzegették neki, csak te nem tudsz róla.
2022. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ebben nekem az a fura h 1,nekem nem nagyon hozzák szóba szüleim az unoka témát és fura h bnomnek igen.

2, h a gyerek témában behozza a szüleimet érvnek h legyen..

3, mintha " hatni akarna" rám..v befolyásolni

2022. júl. 5. 19:48
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez is egy csodás kapcsolat, hogy nem tudtok ilyen dolgokról értelmesen beszélni. A gyerek érdekében remélem, hogy nem lesz.
2022. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
bnőm nem mondana ilyet. Ha gyerek is jönne az miattunk jön és nem azért mert a szülők unokázni akarnak.
2022. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Luna.F. ***** válasza:
100%

Nyilván gyereket szeretne.

Viszont azért én a helyedben elgondolkodnék rajta, hogy vajon miért nem ül le veled és mondja el neked nyíltan és őszintén ezt… és miért csak célozni mer rá. Bocs, de vmit nem jól csinálsz, ha csak így meri közölni…

2022. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell aggódnod, mivel már vagy két éve nem szexeltek. Pontosabban, ha bejelenti, hogy terhes, akkor mégis csak kell. Bár, ha igazán tökös vagy, bevállalod, József is megtett ennyit Máriának😂
2022. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!