Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy olyan kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan kapcsolatnak jövője ahol egyik fél fogja a pénzt a másik fél pedig úgy szórja/szórná mintha nem lenne holnap?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
nem sok
2022. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nincs.

Olyan ellentétes ez, mint az akar gyereket-nem akar gyereket kapcsolatok.

2022. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nincs.
2022. júl. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Nálunk ez a felállás van.

De így teljesen jó, mert kiegyensulyozzuk egymást és nincs probléma. Én azt tanítom neki, hogy néha vannak dolgok, amikre jó költeni, ő pedig azt, hogy nem kell mindent megvenni, csak azért, mert megvehetem/akciós.

Nálunk nincs ebből probléma.



24N

2022. júl. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

#4,

most még nincs ebből probléma, de megjósolom: idővel nagy valószínűséggel - lesz.

2022. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
A kérdésre válaszolva: nincs jövője!
2022. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
4-nem hiszem, már együtt elunk egy éve, és nem volt belőle gond. Nem kell veszmadarkodni 😉
2022. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim ilyenek. 40 éve házasok.
2022. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Hogy lepontoztatok :D

Amúgy titeket mit érdekel, hogy más hogy el? Elég gaz, ha nektek az okoz boldogságot, hogy szerintetek mások kapcsolata nem működőképes :D

2022. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hajjaj, ismerek én is ilyen házaspárt, 28 éve házasok!! A pasi meggebed, annyit dolgozik! Mesterfodrász, cukrászdában reggeli, 450ezres ÁjFos, a csávó kínai gatyákban, levetett cipőben hajt, szombat-vasárnap is-szerelés-..én szoktam etetni hogy a szél ne fújja el ha erre téved mert barátom..

Sosem fogom ezt megérteni.

Jaaa a legszebb hogy mikor nem keresett napi egymillát mert a kínai dömping xar cuccok tönkretették a konfekciót asszony "milyen férfi aki keveset keres " felkiáltással más pasinál kereste a boldogságot. Bár nem jutottak el odáig állítólag.. el is költözött akkor a férj, ő épp karbantartó volt nem sok pénzért. Jobb híján.


Undorító, a fészre meg felrakják tucatjával a képeket a boldog családról.

2022. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!