Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A valóságban is így végződik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is így végződik a nagy körülönbségű kapcsolatok többsége, mint ebben a regényben?

Figyelt kérdés

Olvasok egy romantikus könyvet.


Van benne egy 45 éves amerikai katona, aki a háború alatt megismert egy 18 éves lányt. Szerelmesek lettek egymásba, de amikor a háború véget ért, a katona úgy döntött, visszamegy az USA-ba, de nem viszi magával a lányt. Az indoka az volt, hogy túl nagy a különbség, szóval jobb a kiscsaj elfelejti őt, majd talál magának egy fiatalabb pasit. A lányt ez eléggé megviselte, és elkezdte vádolni a férfit, hogy csak játszot vele, és kizavarta a lakásból.


Végül a pasi tényleg visszament az USA-ba. De rendes volt, mert küldött egy 5000 dolláros csekket, és biztosította, hogy ha kell segítség, lehet rá számítani. De a kapcsolatnak vége van, nem vállalja be.


Ez a történet mennyire tükrözi a nagy körülönbségű kapcsolatok kimenetelét?


2022. júl. 10. 23:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Az indoka az volt, hogy túl nagy a korkülönbség
2022. júl. 10. 23:24
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Kitalált történet, de a valóságban se mindig életképes egy nagy korkülönbség, bár van az a pénz :) . Én is kavartam egy nálam cirka 20 évvel fiatalabb csajjal, de egyszerűen nem tudtam elképzelni vele semmi komolyabbat, mert sokmindenben meg nagyon más volt, illetve neki még nagy álma volt az esküvő és gyerek, nekem meg utóbbi már van, és nem akartam itt 40 felett megint babázni, illetve egyszer már megjártam a poklot a sajátjaim miatt is mikor 7 hónapra születtek az ikrek.
2022. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más életszakasz, generációs szakadék stb. Ritka hogy működjön, akkor is inkább az apa/anyakomplexus miatt.
2022. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy nem lesz belőle semmi, azt híven. Más kérdés, hogy ilyesmibe értelmes emberek bele sem mennek.
2022. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Most azt latolgatod, hogy lapsz e pénzt az öregtől? XD Milyen bájos.
2022. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Magam is férfi vagyok, 5-ös...
2022. júl. 10. 23:59
 7/13 A kérdező kommentje:

"Más kérdés, hogy ilyesmibe értelmes emberek bele sem mennek."


Értelmes emberek ennél különb kapcsolatba is belemennek. Annyira "bírom", amikor a kapcsolatokat racionálisan elemzik a kívülállók, amikor az egész általában érzelmeken alapul, és így semmi köze a logikához. Ezért van millió olyan kapcsolat, ami normális körülmények között nem is kellett volna, hogy létrejöjjön, de mégis létezik.

2022. júl. 11. 00:04
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mert nem bírnak gondolkozni.
2022. júl. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es Még a romantikus regényedben is racionálisan gondolkozik a férfi. Ezt a való életben is érdemes gyakorolni!
2022. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A történet kitalált, de a valóság is hasonló, kb. mint amikor valaki külföldre megy dolgozni ott van egy fiatalabb "macája", majd amikor letelik a külszolgálat akkor szépen hazamegy a csajt meg otthagyja valami mondvacsinált indokkal.
2022. júl. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!