Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gáz ha a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha a csaj csinál a pasiának olyan meglepetést hogy gyertya fény füstölgő rozsa szirmok és egy szexi ruha? és a pasiknak az ilyen tetszik? Vagy felejtsem el az egészet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz! Az a gáz, ha ezt nem a párodnak teszed, hanem épp csalod...
2010. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem gáz.

Kifejezed a szerelmed. Ez jó...

Szerintem.

2010. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a páromnak teszem :)
2010. szept. 21. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sok pasi álma!Szerencsés a párod!
2010. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt tervezem a párom 18.születésnapjára! :)

Nyugodtan csináld meg:P

2010. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is csináltam! Gyertya, szirmok az ágyba vezető útra, fehérnemű, és az ágyon fekve vártam. Nagyon meghatódott, és nagyon tetszett neki..annyira h nem is tartott sokáig az első forduló xD
2010. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!