Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt jóvá tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt jóvá tenni? Egy közel 7 éves táv.kapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés
Facebookon keresztűl rendszeresen írunk egymásnak egy férfival. Szinte mindent megosztunk egymással. Mondhatni egymás bizalmasai vagyunk. Szeretői viszony van köztünk. Ő vidéki, én Budapesti. Nem is ez a lényeg, hanem, hogy miattam gyakran össze veszünk. Amikor felhozom neki, hogy a kapcsolatunk elején gyakrabban találkoztunk, szinte havonta, most meg az utóbbi 4 évben, 1 évben, ha találkozunk 3-4 alkalommal akkor már sokat mondok. Szóval mikor ezt felhozom neki, akkor megharagszik, és azt mondja, köztünk vége, vagy azt mondja közelítünk a kapcsolat vége felé, mert mindíg felemlítem neki, hogy régebben többet tudtunk együtt lenni. Mit tegyek? Nagyon fontos számomra, és nem akarom elveszíteni.
2022. júl. 20. 01:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
vagy akkoris megharagszik, ha mondom neki, hogy miért nem ír rám napközben? Mivel minden nap írunk egymásnak, és hiányzik, van amikor nem is hallok felőle, csak ha én rá írok. Mindketten dolgozunk, de ha szabad idő van írunk egymásnak.
2022. júl. 20. 01:26
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
gyerekek, itt egy példa, hogy milyen hülye.
2022. júl. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az egésznek mi értelme van?

Inkább örülnöd kellene, hogy vége lesz. Egészen nyilvánvaló, hogy neki nem vagy olyan fontos, mint ő neked.

2022. júl. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2es kommentelő, miért lennék hülye?
2022. júl. 20. 02:00
 5/18 A kérdező kommentje:
Szeretői táv.kapcsolatban vagyunk 7 éve, csak gyakran neki közbe jönnek dolgok
2022. júl. 20. 02:01
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
WTF??? Csillagbogár ti nem kapcsolatban vagytok csak kúrópajtik és néha megreszel a figura amikor éppen Bp-n jár. S kezd neki nyűgös lenni hogy nyüstölöd - miközben van neki más punci is (könnyen lehet Bp-n is beújított már 1-2 szeretőt).
2022. júl. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek partnerei, ideje nincs munka miatt meg családi házat kell gondozni
2022. júl. 20. 02:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? A szomszéd utcában 1 óra alatt le tudja zavarni.
2022. júl. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: miért nem keresel egy biztos kapcsolatot?

Ki ez az ember, egy évben párszor ha találkoztok...

Amíg ebben a "fura viszonyban" vagy (ezt nem tudom kapcsolatnak nevezni) addig elszalasztod az igazit.

Miért ragaszkodsz ehhez a személyhez? Miért viselne meg ha vége lenne?

Képzeld el, hogy találsz olyat, akivel közös jövőt tudsz tervezni, akivel minden nap együttvagytok...

Ha viszont ragaszkodsz ehhez a "fura viszonyhoz", addig esetleg lehetséges jelölteket utasítasz el, mondván: "nekem már van kapcsolatom"...

2022. júl. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom

Ez ennyire nem tűnik fel hogy ő kB már le se szar téged?

Te tényleg többet képzelsz bele mint ami van.

2022. júl. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!