Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fog elmúlni? Volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog elmúlni? Volt egy majdnem 2 éves kapcsolatom, vége lett, és azóta vhogy nem nagyon érdekel semmi?

Figyelt kérdés
A pasik sem nagyoon érdekelnek, a barátaimmal sem szívesen találkozok, teljesen magamba fordultam. Félek, h nem tudok változtatni. Kérlek, adjatok valami jó tanácsot, mit is lehet ilyenkor tenni.
2010. szept. 21. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2010. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, kicsit már késő van. :D
2010. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne zuhanj össze.

foglald le magad. Tudom, hogy mondani könnyű, de tényleg ez az egyetlen módja. Egy idő után egyre kevesebbet és ritkábban fogsz majd rá gondolni. Viszont, ha egész nap direkt rá gondolsz, akkor hosszadalmas lesz.

2010. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet? Lehet, hogy nem kell minden mondat végére kérdőjel? Akkor sem, ha nem érdekel semmi? Áááá, az nem lehet? :)
2010. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hááát nekem is most ért véget egy 3és fél éves kapcsolatom és én eléégé magamba zuhantam:S engem sem érdekel semmi nagyon!!! hétközbe nm találkozok senkivel csak itthon ülök.. hétvégén meg bulizok de az összes srácot elzavarom... ugy érzem senki nem érdemel meg meg azt hiszem hogy az öszzes fiu arra megy... :S szoval ez engem is éérdekelne... nekem ez máár 3honapja igy van... jóó nyáron itthon se vtam mindennap buliztam:) csak nagyon lefogytam:S
2010. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!