Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha másfél év után még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másfél év után még mindig heti egyszer taliztok és legtöbbször egyedül töltöd a napokat,nőként hogy viselned? Es egy városban éltek. De minden nap ( este,) haverral edzés, kihagyhatatlan,utána haverral közös kaja. Nem volt így

Figyelt kérdés
mindig,csak kb lassan 3 hónapja. Edzés minden este haverral,majd vele kaja,wellness. Én biztattamaz elején ,hogy nyugodtan menj, jól teszed,de teljesen ki van fordulva magából. Csak ezt hallgatom, tudod, ma edzés..
2022. júl. 21. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, nem kell ilyen férfi.

N 30

2022. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy még mindig? Te írtad, hogy a biztatásodra történt, és még nincs 3 hónapja...

Épp itt az ideje, hogy szólj, hogy túlment minden határon, és szedje össze magát, ha kapcsolatot szeretne, hacsak nem a haverral tervezi.

2022. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert nem sokat taliztunk,de megvolt mindig heti 1 vagy közös profi több nap. Május eleje óta van ez,hogy edz, de már nagyon unalmas.
2022. júl. 21. 20:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Haverral edzés, vacsi, wellness? :D :D Az anált mennyire tolja?
2022. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azóta meg már maradt ki, kéthetente jó,ha van tali. Úgy érzem,azóta én erőltetem. Sztem.nem fogom sokáig bírni és kiakadok,ami miatt el fog menekülni fejvesztve. Tudom, ilyen. Ha nem úgy van vmi,ahogy O szeretne ,az balhé
2022. júl. 21. 20:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne várd meg ezt, rakd ki te a p.csába. Inkább fektesd az energiád valamelyik barátodba, tőle több jót kapnál.
2022. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4: 20 éve gyerekkori barátja. Tudom,kicsit viccesen hangzik, de nem bu.zi,semmi..csak ilyen önző alak
2022. júl. 21. 20:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Már látom előre : O fog rám nézni értetlenül,hogy miről beszélek . Idézem : "Jézusom,te megőrültel?" Majd még O szakít ezek után
2022. júl. 21. 20:57
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert én leszek,vagyok a rugalmatlan,alkalmazkodásra képtelen nő
2022. júl. 21. 20:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a fszba és kész.
2022. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!