Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal? Kb.8 hónapja együtt vagyunk, de a dolgot eléggé elkeserítőek. Korábban sem volt egy nagy "latin szerető", de az utóbbi időben egyre rosszabb. Már 3hete (! ) nem szeretkeztünk.

Figyelt kérdés
Korábbi kapcsolatából megszokta, h ritkán fekszenek le, de nekem ez nagyon durva. Egyáltalán nem vagyok ronda, mások szerint csinos és szép vagyok. Eddig is sokszor nekem kellett erőltetnem, hogy történjen már valami, mert ő úgy elvan, több hétig, h semmi sem történik. Most is szinte fel sem tűnik neki, hogy mennyi idő eltelt. Meg ha lefekszünk, akkor is csak úgy nyugdíjas módre, semmi szenvedély:(Kezdek már beleőrülni a dologba, mert vele ellentétben nekem vannak vágyaim, amiket ő nem tud/nem akar kielégíteni. Mit tegyek??????
2010. szept. 22. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
pár vagytok, szoktatok beszélgetni, nem? beszéljetek..
2010. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele megbeszélni.. annyit tud mondani, hogy hát ő így szokta meg, neki ez a normális....
2010. szept. 22. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
akkor ez bukó.
2010. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Holdtündér ***** válasza:
73%
Ő ritkán igényli, te többször. Ha nem változtat akkor sajnos ez nem működik, mert ugye egy kapcsolatban az ember boldog akar lenni, nem pedig szexre éhesen csorgatni a nyálát.
2010. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mostanság egyre több a baj...Pl.: nem figyel már annyira rám, nem szeret annyira... én meg szép lassan tönkremegyek:'( Otthagyni nem tudom, mert nagyon ragaszkodom hozzá, meg a családjához.
2010. szept. 22. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ennek nem nagy jövőt lehet jósolni, azt javasolom minél hamarabb szállj ki ebből a kapcsolatból. Ez még csak 8 hónap, én elkövettem azt a hibát hogy 6évig voltam együtt vkivel, akit aztán nekem kellett úgy elhagynom hogy még imádtam, de nem akartam már annál jobban tönkretenni magam, mert nem szeretett eléggé nem figyelt rám, de fiatal voltam és vártam 6 évig... te ne tedd ezt, évekig tartott míg felgolgoztam...
2010. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a szomszédban egy pasi, akinek nem szeret szexelni a barátnője?


Egyébként meg kell neki mondani, hogy te ma este szexelni fog, akár ő lesz az ágyadban, akár már

2010. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De miért mások szerint vagy csinos? Legyen már egy pici önbizalmad! Ezt a srácot meg hagyd ott. hiába "rendezkedtél be" a családjába. Csak a családja miatt lennél vele? Felesleges hozzá ragaszkodnod. Inkább maradj egyedül, még az is jobb (éppen feletted írta valaki, hogy 6 éven át maradt egy rossz kapcsoaltban). Elmaradnak a fiatal éveid és tudod milyen harmincas leszel? Család helyett vagy mellett fogod magad kiélni (szex, munka, hobbi stb).


Hagyd ott!

2010. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy mikor szinte együtt éltünk minden okés volt. Most, hogy távolabb van nem érzem, h javítani akarna a dolgokon. Olyan éles a különbség a két énje között. Én csak vissza akarom kapni azt, aki akkor volt....:'(
2010. szept. 22. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod vissza kapni.Ez az igazi arca.Nem egy a vérmérseklet....ennek elobb-utobb vége lenne.Jo a tanács: minél elobb.Foleg így,h. mondtad is neki.O így szokta....szerinted így kedveskednek egy lánynak,h. a kérésére ez a válasz?Hát én biztos nem konyorognék neki,nem aláznám meg magam...ha neki nem kellek az ágyban,majd kellek másnak.Biztos vannak jo dolgok is a kapcsiba, de ha a szex nem mukodik,akkor halálra van ítélve.
2012. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!