Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjàtok ezt akik hasonlò...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjàtok ezt akik hasonlò helyzetben vagytok? Màsra vàgyok

Figyelt kérdés

Alapvetöen semmi panaszom nem lehetne. Nem csalom meg a pàrom de folyamatosan màs van a gondolataimban...este még òràkig bàmulok a sötétbe és gondolkodok mi lenne ha...

Ha vele lehetnék

Màr lassan a munkàmban is zavar az érzés. Mit tegyek hogy elmúljon?

Parancsolok magamnak sose csalnàm meg a pàrom de a gondolataimnak nem bírok parancsolni. Àlmodozok mint egy kamaszlàny.


2022. júl. 28. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Hagyd rá lyányom.Annak se illatosabb a f@sza mint az uradé.
2022. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Passz... én ssm tudom mit lehetne tenni. Emberek vagyunk, időszakosan monogámak. Ez az időszak pedig az a szerelmetes szakasz a kapcsolatok elején, max másfél-két év. Utána simán jöhet az életben valaki, aki elcsavarja az ember fejét 🤷‍♂️ vágyunk a másra, az újra. Van aki jobban fogékony ezekre a zavaró ténylezőkre, van aki semennyire, vagy csak szerencséje volt.


Nem tudom... már akkor is másokat nézek, ha párommal vagyok 😕 izgalmasnak tűnik megismerni új embert, vágyom a kezdeti intenzív érzésekre.

2022. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Xarul. Évek óta ebben vagyok én is kisebb-nagyobb kihagyásokkal, fellángolásokkal. Annyira mélyen valóságosan tudok fantáziálni, hogy vele vagyok, hogy már szinte érzek minden gondolatot, pillanatot, mozdulatot. És egyszerűen borzasztó az ilyen fellángoló szakaszokban, hogy sosem történhet meg.

Én is azt vallom, hogy sosem csalnám meg párom. De már van mikor azt gondolom, inkább történne meg, csak múljon már el ez a vágyakozás.

2022. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Mások meg szemrebbenés nélkül kilépnek vagy félrelépnek.

Hihetetlen hogy ilyenek még vannak.

2022. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 pont ahogy leírtad.szinte érzem amit elképzelek és ha vissza kattanok a valòsàgba,rendesen fàjdalmat érzek.
2022. júl. 28. 22:02
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Borzasztó érzés :((
2022. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

El kellene gondolkoznod, hogy minden rendben van -e a párkapcsolatodban. Nem beszélve arról, hogy mi a realitása a másikkal való kapcsolatnak, mert ha van, akkor nem kell a jelenlegi mellett maradni.

Egyáltalán ki ő, nem lehet megszabadulni tőle, pld. ha kolléga munkahely váltással?

2022. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Oke, akkor en jovok: nekem a baratom azt mondta, hogy probaljam ki a sracot (hasonlo eset volt) - es tudod mit? Szerintem emiatt is viszonylag hamar vege lett a fellangolasnak, amugy en is honapokig esedeztem volna utana, mint ti.


5 eve vagyunk egyutt, egymassal tervezunk, de pont a fentieket nem akarjuk, hogy ennyi ev utan egy kis szikra miatt boritsunk mindent. A szikrak 90%-a nagyon rovid eletu.

2022. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A szikrák különböző élettartamúak. Nem mondható, hogy a nagy része csak fellángolás.
2022. júl. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan ezt teszem, csak én meg is csaltam vele a párom nem is egyszer, most meg totál taccsra vágott a pasi mert belém szeretett és meg akarja szakítani a kapcsolatot. N :/
2022. júl. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!