Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidjem vagy ne mert csak át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidjem vagy ne mert csak át ver?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, hogy azért írt rá a kolléganője, mert tudja hogy féltékeny vagyok arra akit szeretek, mert hogy az elöző kolléga nője, az egész munka helyén állítása szerint el mondta mindenkinek, hogy féltékeny voltam rá.


Igen ám, de miért is? Mert azzal a nővel, mellettem feszt irogattak egymásnak, és törölgette a beszélgetésüket hogy ne lássam miről beszélgetnek, és mikor rá írtam a csajra, hogy mégis milyen kapcsolat van köztük, a csaj nem is tudta hogy én létezem neki, mert hogy nem is mondta hogy van barátnője senkinek sem. Szét mentem vele, mert ezután meg a kolléga nőjének engem rossz fényben tüntetet fel, mikor a nő számon kérte tőle, hogy komolyan ha van barátnője, akkor ő tőle mit akart, erre azt adta be hogy én ilyen olyan gázos vagyok és ne vegyen komolyan.


Nekem meg azt akarta be mesélni hogy csak barátok voltak semmi több, és azért nem beszélt rólam senkinek se, mert a magán életéről, nem szokott bent a munkahelyén beszélni senkinek sem. De a kolléga nője pedig el mesélte neki a volt kapcsolatát hogy rosszul bánt vele a pasija, szóval nem értem akkor miért nem mondta hogy neki én meg létezem.


Meg bocsájtottam neki, és azzal jött most meg azért írogatnak neki csajok, a munkahelyéről, mert tudják féltékeny vagyok és csak hogy heceljenek nem tudom ezt el hidjem vagy nem. Lehet igazából meg se lehet benne bízni, mert ha én tudom valakiről hogy milyen a barátnője, főleg hogy oka is volt arra hogy féltékeny legyen, akkor én nem akarnék rosszat neki, és munkán kivül nem is beszélgetnék vele mert minek. Nem tudom mit gondoljak.



2022. júl. 30. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Hidjed" , hiszen már legalább 1x sikeresen palira vett. Ezek után itt sem fognak komolyan venni.
2022. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen egyszer át vert, és azzal jött hogy ők csak barátok voltak, és azért nem válalt fel elötte, mert hogy a munkahelyen senki se beszél a magán életéről. Csak ez kamu volt mert ha a nő ki beszélte neki az ex pasiját, hogy miket nem szeretet benne akkor meg ez így irracionális.

És az fájt, a legjobban hogy a nőnek engem mindennek le hordott, amikor a nőre rá írtam hogy tudja-e egyáltalán hogy létezem, és milyen kapcsolatban vannak ők ketten igazából.


Most meg azzal jött, hogy az a nő el mondta mindenkinek hogy féltékeny vagyok, és emiatt írogatnak rá kolléga nők, mert hogy hecelnek ami irracionális hiszen ha én valakit kedvelek nem akarok rosszat neki a kapcsolatában. Szóval így nem tudom hogy most 2jára is át ver, vagy ennek a pasinak minden szava hazugság.

2022. júl. 30. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Eleve játszmázós volt ő maga is a titkolózós cseteléssel. (Nálam már itt elvágta volna magát)

Most annyiban különbözik a dolog hogy már a kollegait is belerángatta a játszmázásba.

Nem egyenes ember semmiképpen.

Hasonszőrű játszmázós nők valók hozzá, lehetőleg kevesebb érzelemmel. Mert aki érzelmileg joban érintett, mindig az veszít a játszmázásokban.

2022. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég csúnyán bánik veled. Szerintem elsőre se kellett volna megbocsájtanod neki, nem is értem, hogy voltak képes...

Nem igazán értem mit vársz most így másodjára, milyen választ vársz. Nálam már az kib***a a biztosítékot, hogy ő azon szórakozik, hogy fájdalmat okoznak az ostoba kis kolléganői neked, meg ő is fájdalmat okoz. Ez nem cukkolás, hanem bunkózás és az ilyen embert ki kell b*szni a pitsába. Leállíthatná őket vagy ha nagyon retardáltak, akkor tiltás. Amúgy meg ha annyira védi a magánéletét, akkor mi a pitsának beszélget nonstop a kollégáival munkaidőn kívül, nehogy már bevedd, amit mond.

2022. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor valojában most is csak játszmázik mint az elejèn.

Ès hazudik mint az elejèn mert lehet megint nem tudnak rolam vagy ha igen akkor nem vagyok fontos ha hadja hogy bunkozzanak.

2022. júl. 31. 03:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!