Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval, az az alap helyzet hogy most 1 hetet nálunk tölt a barátnőm 6 éves unokahúga, mivel a nővére megkérte hogy vigyázzon rá, de hétközben napközis táborban volt, szóval csak hoztuk-vittük, és nálunk volt este. Ma hazamentem olyan 1 körül, edzeni voltam, a barátnőm az unokahúgával együtt főzött. Megkérdezte hogy feladtam-e azt a levelet a postán, amit elvállaltam, mert hogy mondtam hogy segítek neki, és ezt rám bízta még 3 napja. Persze elfelejtettem a posta meg szombaton délig van nyitva. Lecseszett és még egy gombát is hozzám vágott dühében, hogy hagytam volna rá, mert akkor inkább megoldja, és hogy csak ennyire kért meg. Holnap az unokahúgával együtt leutazunk a szüleihez, ott adjuk vissza a kislányt, meg akkor ott töltünk egy napot ilyen szülinapi ünneplés miatt. És elvileg hétfőn pedig már kicsúszik valami 8 napos határidőből ami a levélre volt. Szerintetek komolyan fair volt hogy emiatt leb@szott és még egy gombát is hozzám vágott? Amit jelzem utána én takarítottam fel…

2022. júl. 30. 21:12
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%

Hát erre mit lehet írni? Igaza van. Örülj neki, h nem egy tányérat kaptál 🤣

N 30

2022. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb ne vállald el, ha elfelejted.
2022. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
28%

És ha a férfi vágja hozzá a gombát a nőhöz mert elfelejtett valamit? Az bántalmazás.


"Örülj hogy nem tányérat kaptál." Ja te nekivághatod a "tányérat" az uradnak, ha valami nem tetszik, ugye? De ha már te is visszakapod, megy a csodálkozás.


Amúgy ha annyira iszonyú fontos lett volna a levél akkor minden nap megkérdezem h ugye feladtad?? De így is jogos hogy mérges volt.

Legközelebb ha te is mérges leszel, vágj hozzá egy hasonló dolgot mint a gomba. Akkor te leszel az őrült erőszakos férfi, aki nem néz el egy hibát, és így uralkodik a nő felett.

2022. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
43%

Minden rendben utolsó? Szedsz valamit?

Mondjuk nehéz lenne letagadni,hogy nem. Vagy csak inci-finci..🤡

26F

2022. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
38%

Jav.

Mármint nehéz lenne letagadni hogy szedsz..🤣🤣 Reggel van na...🤣🤣

2022. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
30%
Jézusom, nő vagyok... de ilyen pasit otthagytam :D de a nőnek szabad, ezek szerint. Majd a kövi kapcsolatomban én is nekik b.aszom a "tányérat".
2022. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
34%
Hozzám amúgy egy szelet kenyeret vágott mert az volt a keze ügyében. (Hasonló nagy probléma miatt mint ami a kérdésben szerepel) Nem vártam meg amíg legközelebb a kést dobja nekem :D
2022. júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
55%
Atya világ..😲 Gondolom 6 hónap intenzív osztály egy ilyen dolog után + 3 életmentő műtét...
2022. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
21%
Jól van, akkor ti hajigáljatok egymás felé dolgokat, ha éppen mérgesek vagytok, nekem teljesen mindegy. De én hagy döntsem el hogy szeretnék-e így élni.
2022. júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

#28 vagyok

Ha folyamatosan ez történik minden kiakadáskor akkor az már egy teljesen más megvilágításba helyezi a helyzetet.

De a kérdés alapján mi nem tudjuk,hogy ez milyen gyakorisággal történik. Ha csak egyszeri akkor ok nem szép de nem tragikus. Ha viszont folyamatos akkor már vannak gondok

2022. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!